Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2017 آزاد استرالیا
برنامه زمانی برگزاری « روز ششـم » مسابقات تنیس گرند اسلم 2017 آزاد استرالیا در کیوان شید (شنبـه) مورخ دوم بهمن ماه سال 1395 به وقت ایران:
Australian Open 2017 - Schedule of Play
Day Six: Saturday, 21st of January, 2017
ROD LAVER ARENA – From 3:30 AM IRST
D Cibulkova (SVK)[6] vs. E Makarova (RUS)[30]i
Women's Singles - 3rd Round
N Gibbs (USA) vs. S Williams (USA)[2]i
Women's Singles - 3rd Round
A Zverev (GER)[24] vs. R Nadal (ESP)[9]i
Men's Singles - 3rd Round
Night Session: Not Before 11:30 AM IRST
D Gavrilova (AUS)[22] vs. T Bacsinszky (SUI)[12]i
Women's Singles - 3rd Round
G Dimitrov (BUL)[15] vs. R Gasquet (FRA)[18]i
Men's Singles - 3rd Round
Margaret Court Arena – From 3:30 AM IRST
B Strycova (CZE)[16] vs. C Garcia (FRA)[21]i
Women's Singles - 3rd Round
D Thiem (AUT)[8] vs. B Paire (FRA)i
Men's Singles - 3rd Round
C Wozniacki (DEN)[17] vs. J Konta (GBR)[9]i
Women's Singles - 3rd Round
Night Session: Not Before 11:30 AM IRST
G Monfils (FRA)[6] vs. P Kohlschreiber (GER)[32]i
Men's Singles - 3rd Round
Ka Pliskova (CZE)[5] vs. J Ostapenko (LAT)i
Women's Singles - 3rd Round
Hisense Arena – From 4:30 AM IRST
I Karlovic (CRO)[20] vs. D Goffin (BEL)[11]i
Men's Singles - 3rd Round
Not Before 9:00 AM IRST
A Barty (AUS)/C Dellacqua (AUS) vs. M Hingis (SUI)[5]/C Vandeweghe (USA)[5]i
Women's' Doubles - 2nd Round
Not Before 10:30 AM IRST
G Simon (FRA)[25] vs. M Raonic (CAN)[3]i
Men's Singles - 3rd Round
Show Court 2 – From 3:30 AM IRST
E Vesnina (RUS)[14] vs. J Brady (USA)i
Women's Singles - 3rd Round
T Huey (PHI)[10]/M Mirnyi (BLR)[10] vs. S Groth (AUS)/C Guccione (AUS)i
Men's Doubles - 2nd Round
P Carreno Busta (ESP)[30] vs. D Istomin (UZB)i
Men's Singles - 3rd Round
Show Court 3 – From 4:30 AM IRST
M Sakkari (GRE) vs. M Lucic-Baroni (CRO)i
Women's Singles - 3rd Round
N Zimonjic (SRB)/M Zverev (GER) vs. B Bryan (USA)[3]/M Bryan (USA)[3]i
Men's Doubles - 2nd Round
R Bautista Agut (ESP)[13] vs. D Ferrer (ESP)[21]i
Men's Singles - 3rd Round
S Zheng (CHN)/A Peya (AUT) vs. S Peers (AUS)/J Peers (AUS)i
Mixed Doubles - 1st Round
Court 7 – From 3:30 AM IRST
A Groenefeld (GER)/K Peschke (CZE) vs. B Krejcikova (CZE)/G Voskoboeva (KAZ)i
Women's' Doubles - 2nd Round
P Herbert (FRA)[1]/N Mahut (FRA)[1] vs. J Janowicz (POL)/M Matkowski (POL)i
Men's Doubles - 2nd Round
K Khachanov (RUS)/A Kuznetsov (RUS) vs. S Querrey (USA)/D Young (USA)i
Men's Doubles - 2nd Round
L Siegemund (GER)/M Pavic (CRO) vs. S Mirza (IND)[2]/I Dodig (CRO)[2]i
Mixed Doubles - 1st Round
Court 8 – From 3:30 AM IRST
F Lopez (ESP)[5]/M Lopez (ESP)[5] vs. J Eysseric (FRA)/F Martin (FRA)i
Men's Doubles - 2nd Round
M Daniell (NZL)/M Demoliner (BRA) vs. R Klaasen (RSA)[6]/R Ram (USA)[6]i
Men's Doubles - 2nd Round
D Lajovic (SRB)/V Troicki (SRB) vs. J Cabal (COL)[14]/R Farah (COL)[14]i
Men's Doubles - 2nd Round
L Kubot (POL)[7]/M Melo (BRA)[7] vs. N Monroe (USA)/A Sitak (NZL)i
Men's Doubles - 2nd Round
Court 13 – From 3:30 AM IRST
V Golubic (SUI)/Kr Pliskova (CZE) vs. K Bertens (NED)[14]/J Larsson (SWE)[14]i
Women's' Doubles - 2nd Round
K Srebotnik (SLO)/M Venus (NZL) vs. G Dabrowski (CAN)/R Bopanna (IND)i
Mixed Doubles - 1st Round
R Olaru (ROU)/O Savchuk (UKR) vs. R Atawo (USA)[11]/Y Xu (CHN)[11]i
Women's' Doubles - 2nd Round
C Garcia (FRA)[1]/K Mladenovic (FRA)[1] vs. A Beck (GER)/A Sevastova (LAT)i
Women's' Doubles - 2nd Round
Court 15 – From 3:30 AM IRST
C Liang (CHN)/Z Yang (CHN) vs. N Hibino (JPN)/A Rosolska (POL)i
Women's' Doubles - 2nd Round
T Babos (HUN)/A Pavlyuchenkova (RUS) vs. T Maria (GER)/P Parmentier (FRA)i
Women's' Doubles - 2nd Round
I Begu (ROU)/H Tecau (ROU) vs. V King (USA)/A Qureshi (PAK)i
Mixed Doubles - 1st Round
M Martínez Sánchez (ESP)/P Cuevas (URU) vs. K Siniakova (CZE)[6]/B Soares (BRA)[6]i
Mixed Doubles - 1st Round
|