نمایش پست تنها
قدیمی 11-14-2016, 10:09 PM   #16
نشاط
Banned Users

پستها: 87
سپاس: 190
در 66 پست 161 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : Re: پاسخ : تحلیل، گفتگو و تبادل نظر پیرامون (Barclays ATP World Tour Finals) فینال تور جهانی 2016 تنیس

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mspayam نمایش پست ها

بله در ادب و شخصیت شما که شکی نیست، همه توی این فوروم می دونن که وقتی کم میارین شروع به استفاده از الفاظ رکیک می کنین که بیشتر از هر چیز نشون دهنده ی شخصیت شماست. فکر می کردم اخلاقت بهتر شده، اما متاسفانه همون آدم فحاش و بی ادبی که بودی موندی.

به منظور اینکه یه چیزی یاد بگیری هم باید بهت بگم که عنوان برای قهرمان یک تورنمنت به کار می ره، نه برای رسیدن به رنک 1 در پایان سال، شما بفرمایین قسمت قهرمان آخر سال در این صفجه بخونین و ببین که از واژه ی عنوان برای رنک یک پایان سال استفاده نمی شه، بعد بیاین از این اظهار نظرهای عجیب و غریب بکنین.
نمی دونم برای چی داری منو تحریک میکنی؟انگار حالت خوش نیستا؟کجا و کی فحاشی کردم به غیر از امروز که خزعبلات تو خونم را بجوش اورد و نیمچه تهدیدی کردمت اصلا برای چی باید در چنین محیطی حرف زشت بزنم از من به تو نصیحت که اینجا جای تسکین دردها و خالی کردنت نیست پسر جان برو دم خونه خودتون بازی کن
در مورد عناوین هم روی حرف خودم هستم دو جام در لندن داده میشه و دو عنوان دو تایتل دو قهرمانی فهمیدنش کار سختی نباید بشه! اگر شماره یک جهان یا نامبر وان عنوان نیست پس چیه؟ دیگه هم علاقه به ادامه دادن این بحث را هم ندارم
نشاط آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما نشاط به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: