نمایش پست تنها
قدیمی 09-08-2016, 03:10 PM   #58
omidd
Senior Member

آواتار omidd

پستها: 148
سپاس: 2,356
در 146 پست 1,594 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر
پیش فرض پاسخ : بحث ,گفتگو و تبادل نظر پیرامون آخرین گرند اسلم سال 2016 آزاد امریکا (US Open)

با اینکه راجر عزیز حضور نداره دلم نیومد بحثی نکنیم راجبع اپن امریکا که اصلا بحث فنی نشده و همش بحث سر خوش شانسی و بدشانسی که فلانی چیکار کرده به هر حال دوستان بحث زیادی داشتن بعضی دوستان بعضی حرفاشون که ماورای تفکر بود بر علیه راجر اما چون بحث طولانی و تیکه تیکه علاقه ای به بحثش ندارم ولی بعنوان کسی که شیفته راجر وقتی چند بازی المپیک و امریکا دیدم خدایش تنیس باید مدیون راجر باشه اصلا نوع بازی فدرر ی چیز دیگست نادال جنگندگیش و نواک ثبات عجیبش باقی تنیسورا اعم از ماری اصلا در حد این 3نبودنو نیستن انصافا هر چند ماری بدشانسم بوده با این 3 رقابت داشته.
نواک بقول دوستان قرعش خ خوب بود همه هم مصدوم شدن اما بازم با این قرعه من فینالو براش متصور بودم و نادالم میومد سمی باخته بود و نباید کم ارزش کرد شایستگی ثبات نواک رو هرچند قبول دارم شرایط قرعه و دوران اوجش خوب زمانی بوده و خودشم لیاقتشو داشته که به این مهم رسیده.
نادال تنیسور بزرگی ولی واقعا سبک بازیش ناجور دلنشین نیست برخلاف شخصیت بی نظیرش که باعث این محبوبیت بالا بوده و البته دوران بی نظیری داشت ، چند سال که تنیسورای دیگه که هجومین در این نوع زمینا میبرن نادالو و نادال بعید بتونه سبک بازیشو عوض کنه و بنظرم نادال شاید 1گرند دیگه بگیره اما بیشتر بنظرم بعید با توجه به سبکش.
نواک مدعی اصلی قهرمانی هرچند نامشخص و تنیس نشون داده هر اتفاقی میتونه بیفته ولی اگه قهرمان بشه شرایط خوبی برای شکستن گرندها داره سبک بازی نواک که واقع ادم اهنی و تنیسور بسیار باهوش که نتیجشو دیده.
خوان دوس داشتنی کسی بود که فکر میکردم بیاد فینال اما نشد اما عالی بود چند مدت اخیر گیم اخرش با استن تماشاگرا نشون دادن سبک بازی زیبا و هجومی و شخصیت خوب داشتن چقدر میتونه محبوبیت ایجاد کنه لحظه احساسی بود و امیدوارم این پسر ارژانتینی که تنها شخص ارژانتینی که دوسش دارم در ادامه بهترو بهتر بشه چقدر بدشانس که المپیک امتیاز نداشت حیف.
نیشیکوری خوبه اما دیگه بسشه بنظرم سمی پایان این سامورایی و استن همچون قبل که گفتم اگه رو فرم باشه بهترین تنیسور تور میشه ولی ثبات و تعادل نداره ولی باید ازش ترسید خصوصا نواک.نواک بنظرم در 3گرند دیگه بهتر بازی میکنه و قوی تر با اینکه بقول دوستمون 10بار به سمی اومده اما اینجا بنظرم ضعیف تر از 3گرند دیگست و شکننده تر هنوز یادم نرفته سال پیش راجر چه بازی خوبی جلوش کرد و اون همه بریک از دست داد و من شدیدا چند روز دپرس بودم و استن اگه بیاد فینال و بکهند داون د لاینش بگیره نابود میکنه بنظرم خصوصا جلو نواک خیلی داون د لاین بیشتر تاثیر داره هرچند در اپن امریکا سخت زدنش با توجه به سرعتی که داره برای استن اما استن ژن قهرمانی داره.
در انتها شدیدا دلتنگ راجریم حدود 3.4 ماده دیگه در تور میبینیش و امیدوارم در فرم خوب برگرد و انگیزش که قطعا خیلی خیلی زیاد میشه.
در انتها پیشاپیش قهرمانی این گرندو به دوس دارانش تبریک میگم.
omidd آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی omidd به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: