نمایش پست تنها
قدیمی 09-07-2016, 09:18 AM   #37
sina1993
Senior Member

آواتار sina1993

پستها: 207
سپاس: 3,083
در 189 پست 1,318 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
پیش فرض پاسخ : بحث ,گفتگو و تبادل نظر پیرامون آخرین گرند اسلم سال 2016 آزاد امریکا (US Open)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط behsen نمایش پست ها
حالا فرض میکنیم همونطور که شما میفرمایید چیلیچ مصدوم بوده و حق رو در این مورد به شما میدیم.
شما که نمیزنی جاده خاکی و روی مستندات بحث میکنی و تحریف نمیکنی لطف کن جواب این سوالات بنده رو بده. در باب اینکه فرمودید نواک تو فینال با جنازه ها بازی میکنه.

پارسال فدرر(در یو اس اوپن) با 6 برد 3-0 و کمترین زمان ممکن حضور در کورت به فینال رسید، نتیجه؟

ویمبلدون 2014 فدرر با فقط از دست دادن یک ست در کل تورنومنت به فینال رسید، نتیجه؟

استرالیای 2015 نواک تو نیمه نهایی یه بازی 5 سته با استن داشت و ماری با بیگل کردن بردیچ به فینال رسید، نتیجه؟

آیا این 3 مورد که عرض کردم جز موارد جنازه ها به حساب میان یا خیر؟

درباره ویمبلدون 2014 حرف نزدم ولی اون مورد رو درست میگی قرعش معمولا یا متعادل بوده یا به نفعش بوده.توی این مواردی که گفتم یا نواک با یه جنازه توی فینال بازی کرده یا قبلش با مصدومیت حریفاش مثل نیشیکوری و چیلیچ (یو اس 2015) در حال ریکاوری بوده

استرالیا 2015 که آبرو ریزی بود توی فینال , صدای ماری هم دراومد. این روش نواک رو یادم نبود اینم راهیه که اگه مواردی که توی پست اولم گفتم پیش نیومد یا کارساز نبود نواک ازش استفاده میکنه و همیشه هم بحث برانگیز بوده.
sina1993 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما sina1993 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: