نمایش پست تنها
قدیمی 09-07-2016, 08:40 AM   #36
behsen
Senior Member

آواتار behsen

پستها: 153
سپاس: 257
در 153 پست 1,035 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : بحث ,گفتگو و تبادل نظر پیرامون آخرین گرند اسلم سال 2016 آزاد امریکا (US Open)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sina1993 نمایش پست ها
در تایید این پست باید دوباره بگم خیلی میزنی توی جاده خاکی تاکید کردم چیلیچ مصدوم بوده(اصلا بحث روی همین مسائل بود) خوشت نیومد حذفش کردی؟ نیشیکوری که اگه روی فرم باشه اظهرمن الشمسه توی یو اس حریفی سختیه حریف بعدی ماری رو هم روش تاکید کردم اینم خوشت نیومد حذف کردی؟

به اندازه کافی استفاده بردم افتخار بحث با شما رو به بقیه میدم چون بنده با روی مستندات بحث میکنم شما هم هر جور راحتی تحریف کن

حالا فرض میکنیم همونطور که شما میفرمایید چیلیچ مصدوم بوده و حق رو در این مورد به شما میدیم.
شما که نمیزنی جاده خاکی و روی مستندات بحث میکنی و تحریف نمیکنی لطف کن جواب این سوالات بنده رو بده. در باب اینکه فرمودید نواک تو فینال با جنازه ها بازی میکنه.

پارسال فدرر(در یو اس اوپن) با 6 برد 3-0 و کمترین زمان ممکن حضور در کورت به فینال رسید، نتیجه؟

ویمبلدون 2014 فدرر با فقط از دست دادن یک ست در کل تورنومنت به فینال رسید، نتیجه؟

استرالیای 2015 نواک تو نیمه نهایی یه بازی 5 سته با استن داشت و ماری با بیگل کردن بردیچ به فینال رسید، نتیجه؟

آیا این 3 مورد که عرض کردم جز موارد جنازه ها به حساب میان یا خیر؟
behsen آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما behsen به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: