نمایش پست تنها
قدیمی 08-10-2016, 10:36 AM   #46
نشاط
Banned Users

پستها: 87
سپاس: 190
در 66 پست 161 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : Re: پاسخ : المپیک ریو 2016 (Rio de Janeiro Olympic Games ) دیدگاهها و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس

نقل قول:
نوشته اصلی توسط behsen نمایش پست ها
صحبت ما هم درباره ی شرایط فعلی و رکوردهای حال حاضر تنیسه نه آینده. قطعا در آینده خیلی چیزا تغییر میکنه. کسی چه میدونه شاید حتی اندی با گرفتن چندتا گرند خودشو به جمع بزرگان تاریخ تنیس برسونه. هر چند که من از سال پیش گفتم رکورد 302 هفته رنک یک رو نواک میشکنه. برای تعداد گرندها هم فعلا باید صبر کرد، عجله ای نیست، ببینیم در آینده چی میشه.
با شما کاملا هم نظرم و همین طور دوست دیگه rezaomo
واقعا افت و آسیب دیدگی خبر نمیکنه و سراغ همه میاد ضمن اینکه جوکو هم به میانسالی رسیده در تنیس. البته من نظرم اینه جوکو اگر دچار مصدومیت نشه حداقل تا دوسال دیگه میتونه در همین حد و اندازه مدعی باشه و این به این معناست که قریب به یقین به رکورد هفته ها میرسه و ازش عبور میکنه اما رسیدن به رکورد گرنداسلمهای فدرر واقعا کار آسانی نیست در تنیس مدرن امروز حتی بردن مسترز هم آرزوییه که برای خیلی از تنیسورهای معروف یک آرزوی محال شده نقش شگفتیها داره روز بروز پررنگ تر میشه چیزی که هست عملکرد فوق العاده و مافوق تصور جوکو در دوسه سال اخیر طرفدارانش را بدعادت کرده و انتظار دارند همه چی را درو کنه اما نظر من اینه که جوکو فقط در صورتی شانس رسیدن به هفده گرند را خواهد داشت که از پنج گرند بعدی به سه یا حداقل دوتای اون برسه اگر تا پایان ۲۰۱۷به ۱۵گرند اسلم رسید من مطمئن میشم رکورد را خواهد شکوند اما شکستن رکورد هفته ها را من از همین الان راجع بهش شک ندارم باری همانطور که دوستمون اشاره کرد جوکو حتی اگر در همین جای فعلی متوقف بشه اونقدر کارنامه اش در ده سال گذشته درخشان و پرباره که اگر نگیم داخل دایره پنج تنیسور برتر تاریخه حداقل بین ده نفر برتر هست
نشاط آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی نشاط به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: