نمایش پست تنها
قدیمی 07-10-2016, 07:47 PM   #172
Najmeh5576
Senior Member

پستها: 430
سپاس: 764
در 330 پست 1,027 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر، خواهران ويليامز، نادال ، منصور بهرامي ،
پیش فرض پاسخ : دیدگاه‌ها پیرامون مسابقات تنیس Wimbledon 2016 سومین گرند اسلم سال

سلام قهرمانی اندی ماری رو تبریک میگم

در مورد بازی هم چیزی که بنظر من رسید رائونیچ همش سرو و والی میکرد و تنوع زیادی بازیش نداشت و باعث میشد یخورده کسل کننده بشه . و یکسری اشتباهات تکراری داشت مثل اینکه چند بار اسمش نصیبش شد که همه را به سمت خود اندی میزد و خوب احتمال برگشت توپ بیشتر هست تا وقتی که در یه جهت مخالف و دور بزنه . و چند امتیاز رو اینطوری از دست داد.
دیگه اینکه یک مساله ای در رائونیچ خوب بود این بود که خونسردی خودش را تا آخر حفظ کرد با اینکه در فینال داشت بازی میکرد. البته گزارشگر میگفت که رائونیچ از سرعت سروهاش در این مسابقه کم کرده فرضا اگه 140 میزد الان 108 میزنه.
و نکته دیگه ایکه بنظر من رسید یخورده چابکی اش کمه که اینها به مرور زمان بدست میاد.
در مورد اندی هم انصافا پسینگ شات های قشنگی میزد موقعی که بازی فدرر رائونیچ بود همش تو فکرم این بود که رائونیچ با این قد و قواره که عادت هم داره که بیاد جلو برای والی چطوری میشه لاب کرد خوب با دو سه تا قدم میرسه راحت به توپ یا به کناره ها بخوای بزنی باز هم با چند قدم میرسه اما امروز دیدم که اون پسینگ شات ها کارسازترند و حتی اگه به توپ لاب شده به عقب زمین هم برسه خوب نمیتونه جواب بده . که همگی حاکی از اینه که چابکی و سرعت عکس العملش کم هست.
مسلما جو ورزشگاه و خود فینال هم حتما تاثیر داشته

البته خواهش میکنم پیشکسوتان و اساتید فن اگه من اشتباهی دارم بفرمایند خوشحال میشم

ممنون و موفق باشید
Najmeh5576 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Najmeh5576 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: