نمایش پست تنها
قدیمی 07-05-2016, 02:03 PM   #76
نشاط
Banned Users

پستها: 87
سپاس: 190
در 66 پست 161 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : دیدگاه‌ها پیرامون مسابقات تنیس Wimbledon 2016 سومین گرند اسلم سال

بازیها به کوارتر رسیده و با احتساب برنده بازی بردیک و وسلی که امیدوارم وسلی باشه هشت نفر در جدول اصلی باقی موندن اگر بخوام نظر شخصیم را مطرح کنم اندی ماری یک سروگردن از تمامی حاضرین قویتر ظاهر شده و تا الان شایسته ترین فرد برای تروفیه دیشب دیدیم چه بلایی سر کریوس اورد و حتی برک پوینت بهش نداد کریوس دیشب ثابت کرد علیرغم باخت سختش که در اینده میتونه در ویمبلدون مدعی جام هم باشه فقط باید روی اخلاق و اعصابش بیشترکار کنه و تجربه پیدا کنه دیروز موفق شدم قسمتهایی از بازی راونیک را هم ببینم واقعا عالی کار میکرد و خیلی متفاوت شده با راونیک دوسال قبل که جز سرویس چیزی نداشت والیهای خوب مقابل گافن که خودش خیلی خوب بود و فورهندهای عمیق و کشنده و مهمتر خودباوری که تونست بازی دو صفر باخته را دربیاره محشر بود کارش در مورد فدرر باید بگم این فدرر تا الان نصف فدرر پارسال هم نبوده اگر تا الان ست نداده فقط دلیلش قرعه خیلی خوبی بوده که داشته همین جانسون را مقایسه کنید با کریوس یا گافن یا وسلی حریفان ماری راونیک و بردیک تا ببینید چه قرعه خوبی داشته دور چهارم در مورد چیلیچ اینجا نظری ندارم چون بازی ازش ندیدم اما خصوصیتی که همیشه در این کروات دیدیم جنگجویی مثالزدنی و روحیه خوبش که همیشه با باور برد میاد با قهرمانی در گرند امریکا الان اعتمادبنفس بردن هر مسابقه ای را داره و مسلم برای فدرر هم برنامه داره متکی به سرویس هم نیست صرفا این بازی از طرفی نبرد میان مربیان کروات هم هست که جالبه من فکر میکنم شاه کلید بازی برای فدرر ست اوله اگر ببره شصت تا هفتاد درصد احتمال بردن بازی را داره اما اگر ببازه برعکس بازی مبهم کوارتر بازی کوئری و راونیچه باید دید این دو مقابل هم چه میکنند ولی بنظرم کانادا برنده بازی امریکای شمالیه و درنهایت فکر میکنم راونیک یک پای فیناله و اندی ماری قهرمان ۲۰۱۶
نشاط آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی نشاط به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: