نمایش پست تنها
قدیمی 05-29-2016, 05:04 PM   #45
rezaomo
Senior Member

آواتار rezaomo

پستها: 364
سپاس: 5,039
در 319 پست 2,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
پیش فرض پاسخ : گفتگو ؛بحث و تبادل نظر پیرامون گرند اسلم آزاد فرانسه 2016 (Roland Garros)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط J.F.K نمایش پست ها
دلیل بغض و حسد بعضی کاربران را نسبت به جوکوویچ متوجه میشم اما درک نمیکنم!
از الان سعی در لوث کردن نتیجه رولند را دارند
که اگر قهرمان شد بگن با خوش شانسی بوده و به خاطر حریف ضعیف اگر هم نشد بکوبنش و بهش متلک بندازن
2018 حال اینان دیدنی تره
فعلا 11 گرند 29 مسترز و 200 هفته
تا دو سال دیگه راج را پایین میکشه
هیچ کس قصد لوث کردن قهرمانی احتمالی جوکوویچ در رولند گاروس رو نداره . این کری خوندن ها همیشه در فرم ها بوده . هیچ کس نمیاد بگه چون نادال و فدرر مصدوم شدند جوکوویچ رولند گرفت و اونو لوث کنند . مثل اینکه هیچ کس قهرمانی رئال را لوث نمی کنه که اتلتیکو بارسلونا و بایرن رو شکست داد اما رئال من سیتی و ... . رئال قهرمان شد تموم شدو رفت . اگر جوکوویچ هم قهرمان بشه نوش جونش کسی نمیاد این گرند رو از فهرست گرند های جوکو خط بزنه.-اما به شخصه اعتقاد دارم این نیم فصل 2016 و فصل 2017 تنها فرصت های جوکوویچ برای درو کردن گرند اسلم ها و نامبر وان بودن هست. اگر نتونه به تعداد نامبر وان بودن و تعداد گرند اسلم ها برسه کار جوکوویچ هم تموم شده است همانطور که اعتقاد دارم نادال برای همیشه در عدد 14 گرند اسلم ها خواهد ماند و فدرر این ویمبلدون آخرین فرصت اوست . نادال در سن 30 سالگی در گرند اسلم تموم شد و فدرر هم در 30 سالگی و کسب ویمبلدون 2012 - اما تنها چیزی که منو دلخوش می کنه سبک بازی فدرر هست که تا سن 34 سالگی دوام آورده و هنوز کور سوی امید را برای هوادارانش روشن نگه داشته و گرنه سبک بازی نادال و جوکوویچ خیلی زود اونا رو فرسوده کرده و خواهد کرد . موفق باشید .
پی نوشت :

راجر در مراسم قهرمانی باشگاه مورد علاقش مهمان بود و جام رو به بازیکنان تیم اف سی بازل اهدا کرد.
همچنین راجر در گفتگویی داشت افزود:
"کمر من از اون چیزی که انتظارش رو داشتم بهتره و حالا خودم رو برای چمن باید آماده کنم"
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg 3.jpg (48.6 کیلو بایت, 81 نمایش)
نوع فایل: jpg 4.jpg (101.4 کیلو بایت, 82 نمایش)
نوع فایل: jpg 9.jpg (70.6 کیلو بایت, 81 نمایش)

ویرایش توسط rezaomo : 05-29-2016 در ساعت 05:09 PM
rezaomo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezaomo به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: