نمایش پست تنها
قدیمی 04-14-2016, 08:41 PM   #33
ali mohsenian
Member

پستها: 41
سپاس: 283
در 36 پست 102 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Djokernole_ cilic_dima_delpo
پیش فرض پاسخ : گفتگو ؛بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز مونته کارلو 2016 (Monte-Carlo Rolex Masters)

با سلام خدمت دوستان وبویژه دوست گرامی navidi در مورد حرفی که درباره دوستی زدین من به شدت با شما موافقم و تلاش میکنم این بحث رو محترمانه و سازنده ادامه بدم ( به هرحال بیش ازهفت میلیارد انسان در دنیا هستند با بیش از هفت میلیارد دیدگاه متفاوت وجود دارند شاید یه پست از نظر یکی محترمانه به نظر برسه و از نظر نفر بعدی توهین و طعنه آمیز باشه به هر حال هر کس دیدگاه خودش رو داره و هر دیدگاه قابل احترامه من تلاش میکنم با منطقی ترینی که در توانم هست با شما بحث رو ادامه بدم )
به نظرم مقایسه مثال های شما با سودرلینگ و جوکوویچ فرق زیادی دارند فدرر نادال و ماری که شما مثال زدید بسیار با هم بازی کردند و همدیگر رو به تعداد دفعات دورقمی بردن و به تعداد دفعات دو رقمی به هم باختن و در تقابل فدرر ماری میشه گفت همدیگرو تقریبا در تمامی سطوح مختلف شکست دادند و نادال و فدرر هم همین اشتراک رو دارن و در این همه بازی شاید روزایی بوده که رقیب قدیمی آماده نبوده و بیگل شده ولی در مورد جوکوویچ سودرلینگ در هفت دیدار جوکو 6 بار برده و رابین فقط یک بار و بر روی خاک رس از دو تقابل هر دو رو جوکو برده با وجود اینکه رابین یه بازیکن خاک بازه و فقط یک بار تونسته روی هاردکورت نواک رو شکست
اگر صحبت رابین رو ببینید همون جمله ی (شکست دادن نواک بر روی خاک آسلن تر از بقیه سطح زمین هاست ) این جمله با عملکرد رابین در تناقض هست و غیر منطقی به نظر میرسه یعنی اگه بردن نواک روی خاک آسون تره پس چرا تنها برد رابین مقابل نوله روی هاردکورت بوده با این که دو بار این فرصت رو داشته که نواک رو روی خاک شکست بده
پ.ن.آقای navidi عزیز ما هم از لحاظ سنی و هم از لحاظ سواد تنیسی کوچیک شماییم اگر در بحث پاسخ شما رو دادم جسارت منو به خاطر کنجکاویم ببخشید
یا علی

ویرایش توسط ali mohsenian : 04-14-2016 در ساعت 08:48 PM
ali mohsenian آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ali mohsenian به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: