Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس WTA Premier Mandatory و ATP Masters 1000 تورنمنت مایمی 2016 امریکا
برنامه و ترتیب زمانی انجام مسابقات تنیس WTA Premier Mandatory و ATP Masters 1000 تورنمنت مایمی 2016 امریکا در روز اورمزد شید (پنجشنبـه) مورخ پنجـم فروردین ماه سال 1395 به وقت ایران:
« برگزاری دیدارها تا پگاه روز آتی ادامه خواهد داشت. »
ORDER OF PLAY — THURSDAY, MARCH 24, 2016
STADIUM — From 7:30 PM IRDT
ATP: A Seppi (ITA) vs D Young (USA)i
ATP: B Coric (CRO) vs D Istomin (UZB)i
WTA: [WC] H Watson (GBR) vs [20] S Stephens (USA)i
Not Before 1:30 AM (Friday) IRDT
WTA: [1] S Williams (USA) vs C McHale (USA)i
Night Session: Not Before 4:00 AM (Friday) IRDT
WTA: D Kasatkina (RUS) vs [5] S Halep (ROU)i
Not Before 5:30 AM (Friday) IRDT
ATP: M Baghdatis (CYP) vs [Q] B Becker (GER)i
GRANDSTAND — From 7:20 PM IRDT
WTA: I Falconi (USA) vs [8] P Kvitova (CZE)i
ATP: [Q] T Paul (USA) vs [Q] T Smyczek (USA)i
ATP: P-H Mathieu (FRA) vs S Giraldo (COL)i
Not Before 11:30 PM IRDT
ATP: R Nadal (ESP)/F Verdasco (ESP) vs S Bolelli (ITA)/A Seppi (ITA)i
Not Before 1:30 AM (Friday) IRDT
ATP: [WC] E Ymer (SWE) vs F Delbonis (ARG)i
COURT 1 — From 7:25 PM IRDT
ATP: [WC] R Carballes Baena (ESP) vs A Bedene (GBR)i
WTA: [3] A Radwanska (POL) vs A Cornet (FRA)i
WTA: V King (USA) vs [23] C Wozniacki (DEN)i
ATP: H Chung (KOR) vs D Kudla (USA)i
ATP: [WC] N Jarry (CHI) vs S Stakhovsky (UKR)i
Not Before 3:30 AM (Friday) IRDT
WTA: [1] M Hingis (SUI)/S Mirza (IND) vs L Arruabarrena (ESP)/I Olaru (ROU)i
COURT 2 — From 7:30 PM IRDT
WTA: T Pereira (BRA) vs [16] A Ivanovic (SRB)i
ATP: A Mannarino (FRA) vs I Marchenko (UKR)i
ATP: N Mahut (FRA) vs [Q] T Ito (JPN)i
ATP: F Lopez (ESP)/M Lopez (ESP) vs S Johnson (USA)/S Querrey (USA)i
ATP: D Dzumhur (BIH) vs L Mayer (ARG)i
COURT 7 — From 7:30 PM IRDT
ATP: P Carreno Busta (ESP) vs J Millman (AUS)i
WTA: [12] E Svitolina (UKR) vs S Zhang (CHN)i
ATP: [PR] B Baker (USA) vs [Q] M Kukushkin (KAZ)i
WTA: [26] S Stosur (AUS) vs J Goerges (GER)i
WTA: C Witthoeft (GER) vs [15] S Kuznetsova (RUS)i
COURT 8 — From 7:30 PM IRDT
WTA: [30] E Makarova (RUS) vs L Tsurenko (UKR)i
ATP: [LL] R Dutra Silva (BRA) vs An Kuznetsov (RUS)i
WTA: [21] A Petkovic (GER) vs C Garcia (FRA)i
ATP: [Q] P Herbert (FRA) vs L Rosol (CZE)i
COURT 9 — From 7:30 PM IRDT
WTA: [19] T Bacsinszky (SUI) vs M Gasparyan (RUS)i
WTA: M Brengle (USA) vs [28] A Schmiedlova (SVK)i
WTA: [11] L Safarova (CZE) vs Y Wickmayer (BEL)i
WTA: Z Diyas (KAZ) vs [31] D Gavrilova (AUS)i
COURT 10 — From 7:30 PM IRDT
ATP: D Inglot (GBR)/R Lindstedt (SWE) vs R Bautista Agut (ESP)/V Troicki (SRB)i
Not Before 9:30 PM IRDT
WTA: [5] A Hlavackova (CZE)/L Hradecka (CZE) vs N Melichar (USA)/A Spears (USA)i
WTA: [4] T Babos (HUN)/Y Shvedova (KAZ) vs K Jans-Ignacik (POL)/D Jurak (CRO)i
ATP: [6] R Bopanna (IND)/F Mergea (ROU) vs P Cuevas (URU)/M Granollers (ESP)i
COURT 5 — From 7:30 PM IRDT
ATP: D Marrero (ESP)/B Paire (FRA) vs D Goffin (BEL)/J-W Tsonga (FRA)i
WTA: A Groenefeld (GER)/C Vandeweghe (USA) vs [PR] S Hsieh (TPE)/S Peng (CHN)i
ATP: [8] V Pospisil (CAN)/J Sock (USA) vs J Isner (USA)/N Monroe (USA)i
WTA: [PR] K Marosi (HUN)/K Siniakova (CZE) vs A Medina Garrigues (ESP)/A Parra Santonja (ESP)i
|