Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس WTA Int'l و ATP 500 تورنمنت ریو دو ژانیرو 2016 برزیل
برنامه زمانی انجام مسابقات تنیس ATP 500 تورنمنت ریو دو ژانیرو 2016 برزیل در روز اورمزد شید (پنجشنبـه) مورخ 29 بهمن ماه سال 1394 به وقت ایران:
به دلیل بارندگی در روز گذشته، بیشتر مسابقات به پایان نرسیدند.
پخش تلویزیونی دیدارها تا ساعات بامدادی روز آتی ادامه خواهد داشت.
برنامه پخش تلویزیونی امروز: تنها سه دیدار (مسابقه دولگوپولوف به بعد)
ORDER OF PLAY – THURSDAY, FEBRUARY 18, 2016
QUADRA GUGA KUERTEN — From 7:30 PM IRST
ATP: A Ramos-Vinolas (ESP) vs. [2] D Ferrer (ESP) 00
Not Before 10:30 PM IRST
ATP: I Cervantes (ESP) vs. A Dolgopolov (UKR)i
Not Before 12:00 AM (Friday) IRST
ATP: [1] R Nadal (ESP) vs. N Almagro (ESP)i
ATP: [WC] T Monteiro (BRA) vs. P Cuevas (URU)i
QUADRA 1 — From 6:30 PM IRST
ATP: S Giraldo (COL) vs. G Pella (ARG)i
Not Before 8:00 PM IRST
WTA: [Q] P Goncalves (BRA) vs. [2] J Larsson (SWE)i
ATP: [1] M Melo (BRA)/B Soares (BRA) vs. [WC] F De Paula (BRA)/O Luz (BRA) 20
After Suitable Rest
ATP: A Bedene (GBR)/A Ramos-Vinolas (ESP) vs. T Bellucci (BRA)/M Demoliner (BRA)i
QUADRA 2 — From 8:00 PM IRST
WTA: A Bogdan (ROU) vs. [6] L Arruabarrena (ESP)i
ATP: P Lorenzi (ITA) vs. F Delbonis (ARG)i
After Suitable Rest
ATP: D Lajovic (SRB)/D Thiem (AUT) vs. A Dolgopolov (UKR)/D Munoz de la Nava (ESP)i
QUADRA 4 — From 8:00 PM IRST
WTA: C Mchale (USA)/A Tatishvili (USA) vs. [WC] A Lim (FRA)/F Schiavone (ITA)i
WTA: P Martic (CRO) vs. M Erakovic (NZL)i
QUADRA 5 — From 8:30 PM IRST
ATP: [LL] G Duran (ARG)/P Oswald (AUT) vs. [WC] R Dutra Silva (BRA)/J Souza (BRA)i
Not Before 8:00 PM IRST
WTA: S Soler-Espinosa (ESP) vs. [3] D Kovinic (MNE)i
WTA: [1] A Rodionova (AUS)/S Vogt (LIE) vs. M Duque-Mariño (COL)/T Maria (GER)i
After Suitable Rest
WTA: [4] V Cepede Royg (PAR)/M Irigoyen (ARG) vs. P Goncalves (BRA)/S Marand (USA) 32
|