نمایش پست تنها
قدیمی 01-30-2016, 10:11 PM   #132
behsen
Senior Member

آواتار behsen

پستها: 153
سپاس: 257
در 153 پست 1,035 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر و تحلیل و گفتگو پیرامون مسابقات تنیس Australian Open 2016 نخستین گرند اسلم فصل

8 سال پیش در چنین روزهایی

بازیکن بسیار جوان و 20 ساله با نمایشی کم نظیر و بی نقص قهرمان گرنداسلم استرالیا شد. حالا بعد از 8 سال همون بازیکن اما اینبار کاملا پخته و در اوج، در راه تاریخ سازی و کسب عنوان بیشترین قهرمانی تاریخِ استرالین اوپن از ابتدا تا حالاست.

به نظر من اگه نواک بتونه قهرمانی امسال رو کسب کنه میتونه در سالهای آینده به رکورد استثنایی نادال ینی 9 قهرمانی در یک گرند حمله کنه(البته اگه رکورد نادال اضافه نشه). فراموش نکنید جوکو در سالهای سختی مثل 2011 و 12 که نادال در اوج قرار داشت، ماری بهترین تنیسش رو ارائه میکرد و فد هم هنوز جوون بود و شادابی و اعتماد به نفس گذشته خودش رو داشت تونست قهرمانی استرالیا رو کسب کنه. البته من آنچنان در بند و اسیر آمار و رکورد نیستم، همین که نواک بعد از شکست های مهم و بزرگی که در گذشته داشت به اینجا رسیده پیش من احترام ویژه و بزرگی داره و به عنوان یه ورزشکار بسیار بزرگ قبولش دارم، هرچند میدونم که شایستگی و توانایی بیش از این رو هم داره و میتونه به جاهای بزرگتری برسه.

در نهایت با توجه به تمام پیشبینی ها و حتی ضریب سایت های بزرگ شرط بندی که شانس نواک رو خیلی بالا میدونن اما من هنوز کار رو تموم شده نمیدونم و برای بازی فردا استرس و هیجان زیادی دارم. به امید یازدهمی
behsen آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی behsen به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: