نمایش پست تنها
قدیمی 01-29-2016, 04:31 PM   #124
behsen
Senior Member

آواتار behsen

پستها: 153
سپاس: 257
در 153 پست 1,035 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر و تحلیل و گفتگو پیرامون مسابقات تنیس Australian Open 2016 نخستین گرند اسلم فصل

رائونیچ اگه فقط یکم پرتجربه تر بود بازی رو 3-0 تموم میکرد، تقریبا 3 ست کم نقص و با ثبات عالی بازی کرد و فقط یه ارور بی موقع تو گیم آخر ست دوم کارو براش سخت و در نهایت تموم کرد. قبل از استرالیا گفته بود اگه بتونم راهی برای بردن جوکو پیدا کنم میتونم گرند ببرم، اون موقع خیلیا مسخرش کردن، ولی به نظرم کاملا درست میگفت، پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته. اصلی ترین نقطه قوت رائونیچ که مشخصه و همه هم میدونن، سرویسای فوق العاده و سرو اند والی، اما به هیچ وجه بازیکن تک بعدی نیست، فورهند کراس یکی دیگه از نقاط قوت بارز رائونیچه، خیلی پر قدرت و عمیق فورهند کراس میزنه و با زاویه عالی. و همچنین فوت ورکش به نسبت قدش عالیه. اما خب در کنار اینا یکی دو نقطه ضعف هم داره، ضربات داون د لاین ضعف بزرگشه، مخصوصا بکهند که تقریبا هر چی بزنه ارور میشه. یه نقطه ضعف دیگه هم که داره اینه که منطقه بازیو نمیتونه به موقع عوض کنه، حتی وقتی دقیقا وسط بیس لاینم وایساده و زمان خوبی برای تصمیم گیری داره براش سخته این کار و اینقد توپو به یه نقطه میزنه که پیشبینی ضربه بعدی برای حریف خیلی ساده میشه تو رالی ها. ولی با این حال من فکر میکنم رائونیچ با توجه به سنش شانس خیلی خوبی برای موفقیت تو گرند اسلم های آینده داره، مخصوصا از 2017 به بعد که همه رقبای اصلیش بالای 30 سال میشن و رائونیچ تازه 26 ساله میشه.
behsen آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی behsen به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: