نمایش پست تنها
قدیمی 01-23-2016, 10:50 PM   #52
Mahdi Naji
Senior Member

آواتار Mahdi Naji

پستها: 372
سپاس: 1,361
در 368 پست 2,768 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/Novak Djokovic/Maria Sharapova/genie bouchard/Rafa Nadal/Bryan brothers/Andy Murray/stan wawrinka/vicka Azarenka
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر و تحلیل و گفتگو پیرامون مسابقات تنیس Australian Open 2016 نخستین گرند اسلم فصل

سلام بر همه 3 راند زیبا از اسلم رو دیدیم من که خیلی چیز ها یاد گرفتم.
فکر کنم قبل از هر چیزی باید به خداحافظی لیتون اشاره کرد.بازیکنی که شاید در اولین سال های تنیس دیدنم به من خیلی چیز یاد داد همیشه 100% بود توی زمین اصلا کم نمی گذاشت واستقامتش هم حرف نداشت.به هر حال لیتون هیویت از تنیس خداحافظی کرد ولی خاطره هاش همیشه در ذهن ماخواهد بود گرچه در دیویس کاپ به عنوان کاپیتان میبینیمش.
اما بریم سراغ بازی ها راجر به نظر من خوب بود.به نظر من لیوبیجیج برای فدرر فعلا 2 تا چیز بوده backhand down the line و run around the backhand کردن.راجر کمتر روی تور میره ولی هنوز حضور ادبرگ رو در بازی راجر حس می کنم. راجر به انالیزور خیلی نیاز داشت شاید بیشتر از همیشه و حالا باید ببینیم چه تاثیری روی بازی راج می گذاره.فورهند هاش دوباره میلی متری از لب تور می گذره ولی خدا رو شکر فعلا خوب می زنه.
در مورد نوله اینو میگم که خیلی بیشتر از اینا ازش انتظار داشتم منتالش خیلی پایین تر از رنک یک دنیاست ولی می دونم که تا کوارتر و سمی و فینال روز به روز بهتر میشه و میاد بالاتر.یک کم هم شانس داره توو شات ها داد میزنه بعضی هاش شانسیه ولی خب از بازی خوبش نمیشه چشم پوشی کرد.به نظر من در حال حاظر اندی خیلی خوب میزنه فقط نفهمیدیم پدرزنش چه جوری پرت شد پایین اندی خیلی خب بزنه بی شوخی قهرمان میشه مثل تورنتو که انتظار می رفت ببره و برد.از اون طرف هم استن بد نیست فکر کنم داره انرژی جمع میکنه چون می دونه که یک کم سنش بالا رفته و باید ذخیره کنه.اما با رایونیچ خیلی خیلی بازی سختی داره من نمی تونم بگم که می بره اما امیدوارم میلوش نیاد بالا چون استن رو بیشتر دوست دارم.یک نکته دیگه برای راجر فوت ورک عالی توی بازی هاشه.واقعا خیلی خوب می ره پشت توپ و میدونه چی کار کنه چیزی که در سال 2013 کلا محو شده بود.به نظر من نکته ای که می شه به نوله در راند های بعد اضافه بشه بکهنده که خیلی خوب نزد جلوی سپی و باید بهتر بشه و البته باید ببینیم سیمون چه می کنه.راجر هم باز سرو می تونه خیلی بهتر بزنه.
به هر حال به نظر من تا حالا 3 راند به این جذابی در سال های اخیر در اسلم ها ندیدم.به امید بازی های بهتر و هفته ی جذاب تر

ویرایش توسط Mahdi Naji : 01-23-2016 در ساعت 10:56 PM
Mahdi Naji آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahdi Naji به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: