نمایش پست تنها
قدیمی 01-23-2016, 11:33 AM   #40
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر و تحلیل و گفتگو پیرامون مسابقات تنیس Australian Open 2016 نخستین گرند اسلم فصل

نواک جوکوویچ با پیروزی مقابل آندریاس سپی به دور چهارم گرند اسلم استرالیا راه یافت.
" فکر میکنم خیلی خوب شروع کردم.یک ست رو بردم و بعدش چند تا فرصت خوب در ابتدای ست بعد داشتم که استفاده نکردم.حریفم شروع به خوب سرویس زدن کرد.منم کمی عقب نشینی کردم.او شروع به هجومی بازی کردن کرد، اونم با اشتباهات کم. فکر میکنم با سرویسهام چند باری خودم رو از دردسر رهای دادم ، اما قطعا باید از این بابت که در سه ست تونستم بازی رو تموم کنم خوشحال باشم ، چون بازی در دو ست آخر ، خصوصا در ست سوم میتونست سرنوشت دیگه ای داشته باشه.من مقابل بازیکنی بازی میکردم که سال گذشته فدرر رو اینجا از دور مسابقات حذف کرده بود و برای سالهاست که در مسابقات تور حضور داره و از بازی کردن در استادیومهای بزرگ هیچ هراسی نداره.فکر میکنم اصلا عاشق اینکاره.آزمون خوبی برای من بود.بازی فیزیکی بود با کلی ضربات متفاوت در بیس لاین.خوشحالم که در ست ست متوالی بازی رو تموم کردم."
نواک در دور بعد به مصاف ژیل سیمون از فرانسه خواهد رفت.

https://www.facebook.com/Novak.Djoko...n.Fans?fref=nf

................

پرت‌شدن‌پدرهمسراندی‌ماری‌ازسکوهادراوپن‌استرالیا

نایجل سیرز، پدر زدن اندی ماری، ستاره سرشناس دنیای تنیس، در حال تماشای بازی آنا ایوانوویچ مقابل ‏مادیسون کیز در اوپن استرالیا، از روی سکوها به پایین پرت شد و به طور جدی آسیب دید.‏
پرت‌شدن‌پدرهمسراندی‌ماری‌ازسکوهادراوپن‌استرالیا
به گزارش "ورزش سه" و به نقل از گاردین، سیرز که مربی ایوانوویچ (نامزد باستین شواین اشتایگر) است، در زمان ‏استراحت بعد از گیم اول ست دوم، دچار این حادثه شد و خبرنگاران از خونریزی شدید او خبر دادند.‏

ایوانوویچ که از این اتفاق مطلع شده بود، شدیدا نگران حال مربی اش شد و بازی برای 50 دقیقه تعطیل ‏شد اما پس از اینکه خبر بهبودی سیرز و تثبیت شدن حال او منتشر شد، ایوانوویچ با لبخند به مسابقه ‏برگشت. البته داور مسابقه ادامه بازی یا تعلیق آن را در اختیار خود ایوانوویچ قرار داد اما او ترجیح داد ‏بازی را تمام کند.‏

در همان زمان اندی ماری در یکی دیگر از زمین های مسابقات، در حال مسابقه با ژوائو سوسا بود که این ‏خبر تلفنی به مادر او که روی سکوها حضور داشت، اطلاع داده شد. اما خود اندی ماری تا پایان مسابقه ‏اش از این موضوع باخبر نشد. ‏

ماری که منتظر به دنیا آمدن اولین فرزندش است، پیش از این گفته بود که اگر همسرش زودتر از موعد ‏وضع حمل کند، مسابقات را ترک خواهد کرد.‏

ماری از طریق نایجل سیرز با دختر او آشنا شد و این آشنایی به ازدواج منجر شد. سیرز یک تنیسور ‏معمولی بود اما به یکی از بهترین مربیان دنیای تنیس تبدیل شد. او پیش از این دانیلا هانتاچووا را به رتبه ‏پنجم بهترین های تنیس زنان رساند و از سال 2011 مربی ایوانوویچ شد. البته آنها در سال 2013 به ‏همکاری شان پایان دادند اما در بهار 2015 بار دیگر این همکاری را از سر گرفتند.‏

ویرایش توسط مسعود 289 : 01-23-2016 در ساعت 02:39 PM
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: