نمایش پست تنها
قدیمی 01-21-2016, 03:15 PM   #32
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر و تحلیل و گفتگو پیرامون مسابقات تنیس Australian Open 2016 نخستین گرند اسلم فصل

نواک جوکوویچ با پیروزی مقابل هالیس از فرانسه به دور سوم اوپن استرالیا راه یافت.
" فکر میکنم بازی خوبی انجام دادم.ست سوم بازی نزدیکی بود.یک جنگ.باید حریفم رو بابت جنگندگیش و سرویسهای خوبش تحسین کرد.کار ما به تایبریک کشید ، جائیکه بر اعصابم مسلط بودم و تنیس قدرتمندانه ای بازی کردم.حریفم بازیکن قدرتمندی با فورهندی قوی بود.هر زمان که فرصت پیدا می کرد ، هجومی بازی میکرد.شایسته تحسین و تشویق همگان به خاطر جنگندگی که داشت بود."
نواک در دور سوم جمعه به مصاف آندریاس سپی خواهد رفت.
" فکر میکنم او بخاطر اینکه سالها جزو 30 بازیکن برتر بوده شایسته احترامه.خیلی قدرتمنده و بازی کردن در استرالیا رو دوست داره.او واقعا دارای توان زیادیه و بارها و بارها مقابل بزرگترین بازیکنان دنیا در بزرگترین استادیومها بازی کرده.انتظار دارم که بهترین نمایشش رو به اجرا بگذاره تا بتونه برنده بازی بشه.بازی سختی خواهد بود.باید امتیازات گیمهای خودم رو کاملا بدست بیارم و برای رالیهای زیاد خودم رو اماده کنم.بازی فیزیکی خواهد بود ، اما با همه اینها با توجه به نوع بازی که دارم انجام میدم ، نسبت به خودم و بازیم کاملا ایمان دارم و سرشار از اعتماد بنفسم."

ویرایش توسط مسعود 289 : 01-21-2016 در ساعت 05:56 PM
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: