نمایش پست تنها
قدیمی 11-22-2015, 06:26 PM   #168
Mahdi Naji
Senior Member

آواتار Mahdi Naji

پستها: 372
سپاس: 1,361
در 368 پست 2,768 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/Novak Djokovic/Maria Sharapova/genie bouchard/Rafa Nadal/Bryan brothers/Andy Murray/stan wawrinka/vicka Azarenka
پیش فرض پاسخ : تحلیل، تبادل نظر و گفت و گو پیرامون ATP World Tour Finals فینال تور تنیس 2015 آقایان

سلام بر همه
ی صحبتی در مورد این کوته بینی بکنیم.
با تمام ارادات و احترام به همه من فقط نظر خودم رو میگم.ببینید دوستان بحث سر کوته بینی نیست بحث اینجاست که راجر با این همه افتخار در تنیس اینکه هنوز داره بازی میکنه یعنی می دونه از لحاظ بدنی کم نمیاره اما بدن ادم در این سن مشخصا مثل نوله همیشه اماده نیست و وقتی راجر نمیشکه خب نمیکشه انتظار دارید بگیم بدنش می کشید و باخت.و در همین حال به نظر شما بردن نوله با رکورد های فوق العاده که هیچ کس نمی تونه اونو ببره کار کمیه خب اصلا نیست مخصوصا کسی که شاید در این شرایط انگیزش اصلا در سطح بقیه نباشه . و در ضمن همه می دونن نوله چه قدر خوبه و چه قدر سطح بازی بالایی داره پس لطفا برداشت اشتباه از کامنت ها نداشته یاشید و در عین حال بهونه بعد از باخت برای همه همیشه بوده و هست
.
.
امیدوارم امشب هم فینال خوبی داشته باشیم اعتماد به نفس راجر بالا تره اما خب شانس نوله برای قهرمانی به نظر من بالا تره
به امید بازی های زیبا
Mahdi Naji آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahdi Naji به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: