نمایش پست تنها
قدیمی 11-22-2015, 03:46 PM   #167
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : تحلیل، تبادل نظر و گفت و گو پیرامون ATP World Tour Finals فینال تور تنیس 2015 آقایان

با تشکر از زحمات دوست عزیزم سروش

متن زیر از صفحه فیسبوک کلوپ طرفداران نواک جوکوویچ در ایران

https://www.facebook.com/Novak.Djokovic.Persian.Fans?

اقتباس شده

نواک جوکوویچ با پیروزی مقابل رافائل نادال به فینال تورهای Atp در لندن راه یافت و باید در فینال به مصاف راجر فدرر از سوئیس برود.

نواک جوکوویچ :

"نمایش خیلی خوبی از ابتدای بازی داشتم.سعی کردم تهاجمی کار کنم و بازیم رو به حریفم دیکته کنم و تصمیم گرفتم که بالاترین سطح بازیم رو وقتی که نیازه به اجرا بگذارم.بنظرم من و رافا نسبت به بار اولی که با هم روبرو شدیم سبک بازیمون رو تغییری ندادیم .هر دوی ما سبک بازیمون در بیس لاینه ، او البته با ضربات بیشتر اسپاین و من بیشتر سعی می کنم از ضربات فلت استفاده کنم. بازیمون تقریبا مثل همون بار اولی است که با هم روبرو شدیم. امیدوارم بتونم نمایش امروزم رو در فینال هم داشته باشم.
من احساس شکست ناپذیری ندارم ، اما قطعا احساس خوبی دارم وقتی که مثل امروز بازی می کنم ، وقتی که خوب پیش میرم و در اکثرا رالیها احساس می کنم که از حریفم سرترم.روزهای هست که شما حس خوبی ندارید و راه بردن رو پیدا نمی کنی. سخته که بگیم چیزی وجود داره که منو از بازیکنهای دیگه متفاوت می کنه.هر بازیکنی فلسفه خاص خودش رو داره. فکر می کنم در طی این سالها تونستم از شرایط دفاعی به هجومی تبدیل شدن رو بهبود ببخشم.سرویسهام بهتر شده ، البته نه اینکه سرعتش بیشتر شده باشه ، بلکه از نظر دقت شرایط بهتری پیدا کرده.این یکی از قسمتهای بازی است که امروز برای من خیلی خوب پیش رفت.امتیازات سرویس زیادی بدست آوردم.
میدونم که میتونم خیلی خوب در دفاع کار کنم ، اما نیازی نمی بینم که زیادی توی عقب زمین بمونم .میدونم که راه برنده شدن در بازی با رقبای بزرگ در این سطح اینکه تهاجمی بازی کنم.اولین ضربه ، سرویس و تهاجمی بودنه که من روشون تمرکز دارم. "

رافائل نادال هم درباره بازی با نواک گفت :

" نواک در حال حاضر تقریبا شکست ناپذیره.تنها کاری که میتونید بکنید اینکه بهش تبریک بگید.کاری که نواک داره انجام میده فوق العاده است. فوق العاده به توپ ضربه میزنه .ریترنش که همیشه فوق العاده است.امسال سرویسهای خیلی خوبی هم میزنه و میتونه بدون اشتباه زمانی طولانی بازی کنه.او داره خیلی خوب کار میکنه."

ضمنا امروز تولد بوریس بکر 48 ساله است تولدش مبارک و امیدوارم نواک قهرمانی را امروز تقدیمش کنه
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: