نمایش پست تنها
قدیمی 11-18-2015, 01:34 PM   #72
Fakhruddin
Former Staff

آواتار Fakhruddin

پستها: 1,344
سپاس: 12,089
در 1,352 پست 11,582 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: vamooooooos rafa
پیش فرض پاسخ : تحلیل، تبادل نظر و گفت و گو پیرامون ATP World Tour Finals فینال تور تنیس 2015 آقایان

فدرر سرویس ویران کننده ای دازه.روز خوب سرویسش باشه شکست دادنش دیگه خیلی سخته.
ولی جدا از مسائل فنی مسایل روحی وروانی خیلی مهمه.دیشب من حس میکردم فدرر با یک ارامش
خاصی که توی چهره ش موج میزد جلوی نوله بازی میکنه.بنظر من حتی اگه تو ست دوم نوله بازی رو برمیگردوند یا به ست سوم میکشید باز فدرر قادر بود اون حملات و فشار رو به نوله وارد کنه.دلیل باخت هایی که فدرر به نوله در دوتا گرند اسلم پیشین و مسترز های امسال داد همینه که نیروی کنترل و تمرکز ذهنیش بتدریج کم میشد و بجای یافتن راه مناسب ارور هاش زیاد میشد و بازنده رالی ها میشد اما دیشب واقعا انگار
میدونست چگونه نوله رو کنترل کنه.
بنظر من در صورت برخورد دوباره این دو تنیسور این فدرره که باز پیروز میشه!
ایکاش بازیهای دور اخر گروهی همزمان برگزار میشد.مسلما با اطلاع از نتیجه بازی فبلی و فهمیدن وضعیت و جایگاهت در جدول انگیزه ها و روحیات خیلی فرق داره .

خب امشب معلوم میشه نادال چند مرده حلاجه.چیزی که هست اینه که نادال بعد از پشت سر گذاشتن بحران و فرار از رنک 10 به 5 تازه داره مشکلاتش رو با تاپ 10 حل میکنه و پا به پاشون مبارزه میکنه.
نادال دیگه میتونه از پس استن و بردیج و نیشیکوری ... بر بیاد.ولی باید کیفیت بازیشو افزایش بده تا با سه نفر اول رنکینگ رقابت کنه!

Fakhruddin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Fakhruddin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: