نمایش پست تنها
قدیمی 11-14-2015, 08:56 AM   #17
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس مسترز پاریس 2015 (BNP Paribas Masters)

نواک جوکوویچ با قهرمانی در مسترز پاریس ، 26 امین مسترز دوران حرفه ای خود را بدست آورد.برای جوکوویچ چندین راز وجود دارند که باعث شده اند او به این موفقیتهای امروزش دست یابد.
" از دوران بچگیم ، دور و برم افرادی بودند که خیلی حرفه ای بودند و علم کافی درباره ورزش و زندگی که لازمه یک ورزشکار داشته باشه تا به اوج برسه داشتند. فکر کنم من از پدر و مادرم این موضوعات رو به ارث بردم ، کسانی که در ورزشهای دیگری درگیر بودند. چند تا مربی ، آدمهای خاص و پیشکسوت بودند که باعث شدند من به آدم و بازیکن امروز تبدیل شوم. من سعادتمند بودم که توصیه های دریافت میکردم که چطور باید به هر چیزی فکر کنم.نه تنها درباره تمریناتی که انجام میدم بلکه در مورد ریکاوری ، تغذیه و علوم روانشناسی هم توصیه ای زیادی به من میشد.
میدونم که چیزی تضمین شده نیست.من همیشه سعی میکنم روی بازیم کار کنم ، چون میدونم تنها راهی که میتونم موفق بمونم اینکه به پیشرفت کردن ادامه بدم.سعی نمیکنم در جایگاه الانم باقی بمانم چون بدین صورت پسرفت میکنم. من فقط سعی میکنم همیشه در حال پیشرفت باشم .روی مسائل مهم در بازیم و زندگیم کار کنم و امیدوار باشم که پیشرفت داشته باشم.
بنظرم چند دلیل وجود داره که امسال تونستم به اوج دوران ورزشیم برسم. نه تنها از نظر فیزیکی و ذهنی بهتر شدم ، بلکه کار کشته هم شدم.البته که من هم دوره ای داشتم که شکهای بوجود اومده بود و اونقدر که باید موفق نبودم. همه اونها به من درسهای رو داده و راهی بوده جهت اینکه چطور بهتر بشم و پیشرفت کنم.بنابراین ، این فصل همه چیز داره بهتر از قبل پیش میره. کسی نمیتونه بی عیب باشه ، اما اگر بدنبال کامل بودن باشید ، می توانید به ویژگیهای خوب بسیاری دست پیدا کنید.این طرز تفکری است که من باهاش زندگی میکنم."

منبع:https://www.facebook.com/Novak.Djoko...n.Fans?fref=nf
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: