نمایش پست تنها
قدیمی 10-16-2015, 12:17 AM   #75
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز شانگهای 2015 (Shanghai Rolex Masters)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ali mohsenian نمایش پست ها
با سلام خدمت دوستان
فدرر بهترین بازیکنه تاریخه و اسطوره تمام نشدنی و اسطوره دست نیافتنی
پ.ن. گفتم همین اول کار دل طرفدارای راجرو بدست بیارم که اکثریت اعضای این سایت هستند تا در ادامه که حرفی زدم که باب میل راجریون نبود به سمت حمله نکند که بگن تو داری به فدرر توهین میکنی و همچنین به طرفدارا و هزار جور تهمت دیگه که به غیر راجریون میزنن خدارو شکر با اسم و فامیل خودم عضو شدم که فردا روزی تهمتی پشت سرم نباشه که من یوزر فیک کاربر j.f.k هستمبه نظر من مشکل این سایت فقط تقصیر کاربر j.f.k نست و راجریون (البته نه همشون )مقصر هستند البته قبول دارم کاربر
j.f.kپیاز داغشو زیاد کرده
ولی راجریون هم باید چشماشون رو باز کنن و از حمایت کورکورانه راجر پرهیز کنند و تا یه نفر فدرر رو تحسین نمیکنه و بازیکن محبوب خودشو رو بیشتر از راجر قبول داره به منزله توهین به فدرر و خودشون تلقی میکنند و چون اکثریت اعضای این سایت فدرری هستن به سمتش هجوم ببرن
به مراتب اثبات شده اگه نکته مثبت وقابل تحسینی در راجر بوده طرفداران نواک پا پیش گذاشتن و راجر رو تحسین کردن ولی طرفداران راجر انتظار دارن همه بی چون و چرا فدرر رو بپرستند و اونو جدا از بقیه بازیکنا فرض کنند در صورتی که اینطوری نیست و فدرر هم خودش میگه که من ماشین نیستم پس انتظار نباید باشه که من همیشه موفق باشم و نقصی نداشته باشم
ولی اینجا تفکرات برعکسی تا یکی میاد یه بازیکن غیر فدرر رو تحسین کنه و نقاط ضعف فدرر رو برای بحث فنی بگه همه هجوم میارن که داری توهین میکنی پس من دعوت میکنم که طرفداران راجر صبور تر باشن و به نظرات حمایت ها و کری خونی هایی که به نفع فدرر نیست به جای سرکوب کردن پاسخ منطقی بدهند تا تاپیک دوباره رونق بگیره
در پایان گله مندم از کاربر novak djokovic که بسیار محترم هستند که به جای این که در کنار کاربر j.f.kبه حمایت از نوله بپردازند یک دعوا رو بین طرفدارای نواک علنی میکنن و بهتره چون ما نواکیون تعدادمون کمه با هم متحد باشیم هر چند با ادبیات همدیگر مخالف باشیم
و از سروش عزیز هم بسیار بسیار ممنونم که در هر شرایطی به حمایت از نوله می پردازه نواک به همچین طرفدارن و حامیانی مخصوصا در ایران مثل سروش عزیز بسیار احتیاج داره

با سلام خدمت شما کاربر عزیز(البته اگه jfk) نیستی.من از شما یک سوال دارم و اون اینه که شما همین دو سه تا پیامهای آخری رو که jfkگذاشته بخون.صحبتهای این بشر رو اگه بخونی می بینی که حسادت و عقده تو بند بند کلماتشه.یک کاربری تو این سایت فعالیت می کنه به نام behsen یا behsan.که خیلی شدید به نواک علاقه داره.و همش تو صحبتهاش کری خونی هم دیده می شه.ولی تا حالا ندیدم که یک بار به فدرر و طرفداراش توهین کنه و حتی بعد از اینکه نواک تو فینال گرنداسلم آمریکا فدرر رو شکست داد من خودم جزو اولین کسانی بودم که به ایشون تبریک گفتم.پس چرا کسی با این آقا و امثال ایشون مشکل نداره.من نمی دونم این jfkچه جور انسانیه.این بشر بیشتر از این که رو بازیهای نواک وقت بذاره رو چرت و پرت گفتن به فدرر و طرفداراش زوم کرده و درست بشو هم نیست.من نمی دونم بیچاره خانوادش از دست این آدم چی می کشند.تنها کاری که از دست من بر میاد اینه که تو این ماه عزیز از خداوند مهربان شفای عاجل همه بیماران چه جسمی و چه روحی را بخوام.آمین یا رب العالمین
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: