Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس WTA Premier Mandatory و ATP 500 تورنمنت پکن 2015 چین
برنامه و ترتیب زمانی انجام مسابقات تنیس WTA Premier Mandatory و ATP 500 تورنمنت پکن 2015 چین در روز تیر شید (چهارشنبـه) مورخ 15 مهر ماه سال 1394 به وقت ایران:
ORDER OF PLAY — WEDNESDAY, OCTOBER 07, 2015
NATIONAL TENNIS STADIUM — From 8:00 AM IRST
ATP: [WC] Y. Lu (TPE) vs V. Troicki (SRB)i
Not Before 10:00 AM IRST
WTA: [13] A. Petkovic (GER) vs S. Errani (ITA)i
WTA: [4] A. Radwanska (POL) vs [14] M. Keys (USA)i
Not Before 3:00 PM IRST
WTA: [10] A. Kerber (GER) vs [8] C. Wozniacki (DEN)i
Not Before 4:30 PM IRST
ATP: V. Pospisil (CAN) vs [3] R. Nadal (ESP)i
LOTUS COURT — From 8:00 AM IRST
WTA: [Q] I. Falconi (USA) vs [5] G. Muguruza (ESP)i
Not Before 10:00 AM IRST
ATP: P. Cuevas (URU) vs [2] T. Berdych (CZE)i
ATP: [4] D. Ferrer (ESP) vs L. Rosol (CZE)i
Not Before 2:00 PM IRST
WTA: [7] C. Suárez Navarro (ESP) vs [12] T. Bacsinszky (SUI)i
MOON COURT — From 8:00 AM IRST
ATP: D. Inglot (GBR)/R. Lindstedt (SWE) vs [2] M. Matkowski (POL)/N. Zimonjic (SRB)i
ATP: G. Garcia-Lopez (ESP) vs I. Karlovic (CRO)i
Not Before 11:30 AM IRST
WTA: [WC] C. Liang (CHN)/Y. Wang (CHN) vs [5] C. Garcia (FRA)/K. Srebotnik (SLO)i
After suitable rest
WTA: [1] M. Hingis (SUI)/S. Mirza (IND) vs S. Errani (ITA)/F. Pennetta (ITA)i
COURT 3 — From 10:00 AM IRST
ATP: A. Haider-Maurer (AUT) vs J. Sock (USA)i
ATP: P. Cuevas (URU)/V. Troicki (SRB) vs R. Bopanna (IND)/J. Isner (USA)i
COURT 7 — From 9:30 AM IRST
WTA: L. Arruabarrena (ESP)/A. Klepac (SLO) vs [3] C. Dellacqua (AUS)/Y. Shvedova (KAZ)i
ATP: D. Goffin (BEL)/D. Thiem (AUT) vs D. Marrero (ESP)/A. Seppi (ITA)i
|