Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی دور نیمهپایانی و پلیآف مسابقات ملی تنیس 2015 دیویس کاپ در گروه جهانی
قرعهی تیمها، شرایط محل برگزاری و نفرات شرکت کننده
در دور نیمهپایانی و پلی-آف گروه جهانی و دیدارهای منطقهای
مسابقات ملّی تنیس جام Davis Cup 2015 مردان جهان
WORLD GROUP – SEMI-FINALS
دیدارهای دور نیمهپایانی گروه جهانی
====================================
___
بریتانیا × استرالیا
محل برگزاری: Emirates Arena, Glasgow, اسکاتلند
نوع سطح: هارد کورت – GreenSet Top – داخل سالن سرپوشیده
Court Pace Rating: Medium slow
نوع توپ: Slazenger Wimbledon Ultra Vis Hydroguard
اعضای تیم بریتانیا
––––––––––––––––
Andy Murray
Kyle Edmund
Jamie Murray
Dominic Inglot
کاپیتان: Leon Smith
اعضای تیم استرالیا
–––––––––––––––
Bernard Tomic
Sam Groth
Thanasi Kokkinakis
Lleyton Hewitt
کاپیتان: Wally Masur
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
___
بلژیک × آرژانتین
محل برگزاری: Forest National, Brussels, بلژیک
نوع سطح: هارد کورت – GreenSet Grand Prix Cup – داخل سالن
Court Pace Rating: Medium
نوع توپ: Babolat French Open Roland-Garros
اعضای تیم بلژیک
–––––––––––––––
David Goffin
Steve Darcis
Ruben Bemelmans
Kimmer Coppejans
کاپیتان: Johan van Herck
اعضای تیم آرژانتین
–––––––––––––
Leonardo Mayer
Federico Delbonis
Diego Schwartzman
Carlos Berlocq
کاپیتان: Daniel Orsanic
====================================
WORLD GROUP – PLAY-OFFS
دیدارهای دور پلی-آف گروه جهانی
====================================
___
هندوستان × جمهوری چک
محل برگزاری: R.K. Khanna Tennis Stadium, New Delhi, هندوستان
نوع سطح:هارد کورت – Rebound Ace – استادیوم روباز
Court Pace Rating: Medium slow
نوع توپ: Wilson US Open Extra Duty
اعضای تیم هندوستان
––––––––––––––––
Somdev Devvarman
Yuki Bhambri
Rohan Bopanna
Leander Paes
کاپیتان: Anand Amritraj
اعضای تیم ج. چک
–––––––––––––––
Jiri Vesely
Lukas Rosol
Adam Pavlasek
Radek Stepanek
کاپیتان: Jaroslav Navratil
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
___
سوییس × هلند
محل برگزاری: Palexpo, Geneva, سوییس
نوع سطح: هارد کورت – Rebound Ace – داخل سالن
نوع توپ: Wilson US Open Extra Duty
اعضای تیم سوییس
––––––––––––––
Roger Federer
Stan Wawrinka
Marco Chiudinelli
Henri Laaksonen
کاپیتان: Severin Luthi
اعضای تیم هلند
–––––––––––––
Thiemo de Bakker
Jesse Huta Galung
Matwe Middelkoop
Jean-Julien Rojer
کاپیتان: Jan Siemerink
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
___
روسیه × ایتالیا
محل برگزاری: Sports Palace ‘Baikal-Arena’, Irkutsk, روسیه
نوع سطح: هارد کورت – RuKortHard Tournament MF – داخل سالن
Court Pace Rating: Medium
نوع توپ: Babolat Team
اعضای تیم روسیه
––––––––––––––––
Teymuraz Gabashvili
Evgeny Donskoy
Konstantin Kravchuk
Andrey Rublev
کاپیتان: Shamil Tarpischev
اعضای تیم ایتالیا
––––––––––––––
Andreas Seppi
Fabio Fognini
Simone Bolelli
Paolo Lorenzi
کاپیتان: Corrado Barazzutti
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
___
ازبکستان × ا.م.امریکا
محل برگزاری: Olympic Tennis School, Tashkent, ازبکستان
نوع سطح: خاک رس – Red Clay – استادیوم رو باز
نوع توپ: Dunlop Fort Elite
اعضای تیم ازبکستان
–––––––––––––
Denis Istomin
Farrukh Dustov
Temur Ismailov
Sanjar Fayziev
کاپیتان: Peter Lebed
اعضای تیم امریکا
–––––––––––––
Jack Sock
Sam Querrey
Steve Johnson
Donald Young
کاپیتان: Jim Courier
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
___
کلمبیا× ژاپـــن
محل برگزاری: Club Campestre, Pereira, کلمبیا
نوع سطح: خاک رس – Red Clay – استادیوم رو باز
نوع توپ: Dunlop Fort All Court
اعضای تیم کلمبیا
–––––––––––––
Santiago Giraldo
Alejandro Gonzalez
Juan-Sebastian Cabal
Robert Farah
کاپیتان: Mauricio Hadad
اعضای تیم ژاپـن
–––––––––––––––––
Kei Nishikori
Taro Daniel
Yoshihito Nishioka
Yasutaka Uchiyama
کاپیتان: Minoru Ueda
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
___
ج. دومنیکن × آلمان فدرال
محل برگزاری: Centro Nacional de Tenis Parque del Este, Santo Domingo, دومنیکن
نوع سطح: هارد کورت – Plexipave – استادیوم رو باز
Court Pace Rating: Medium
نوع توپ: Wilson Championship Extra Duty
اعضای تیم دومنیکن
––––––––––––––
Victor Estrella Burgos
Jose Hernandez-Fernandez
Roberto Cid
Jose Olivares
کاپیتان: Rafael Moreno
اعضای تیم آلمان
–––––––––––––––
Philipp Kohlschreiber
Alexander Zverev
Dustin Brown
Philipp Petzschner
کاپیتان: Michael Kohlmann
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
___
بــرزیـــل × کروواسی
محل برگزاری: Costao do Santinho Resort, Florianopolis, برزیل
نوع سطح: خاک رس – Red Clay – استادیوم رو باز
نوع توپ: Tretorn Serie+i
اعضای تیم برزیل
–––––––––––––
Thomaz Bellucci
Joao Souza
Marcelo Melo
Bruno Soares
کاپیتان: Joao Zwetsch
اعضای تیم کروواسی
––––––––––––––––
Marin Cilic
Borna Coric
Ivan Dodig
Franko Skugor
کاپیتان: Zeljko Krajan
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
___
لهستان × اسلوواکی
محل برگزاری: Gdynia Arena, Gdynia, لهستان
نوع سطح: هارد کورت – Rebound Ace – داخل سالن
نوع توپ: Dunlop Fort All Court
اعضای تیم لهستان
–––––––––––––
Jerzy Janowicz
Michal Przysiezny
Lukasz Kubot
Marcin Matkowski
کاپیتان: Radoslaw Szymanik
اعضای تیم اسلوواکی
––––––––––––––
Martin Klizan
Norbert Gombos
Andrej Martin
Igor Zelenay
کاپیتان: Miroslav Mecir
====================================
EUROPE/AFRICA ZONE GROUP I – 1ST ROUND PLAY-OFF
از سری دیدارهای دور نخست پلی-آف گروه یک منطقه اروپا/افریقا
___
دانمارک × اسپانیا
محل برگزاری: Odense Idrætshal, Odense, دانمارک
نوع سطح: هارد کورت – Plexipave – داخل سالن
نوع توپ: Head ATP
اعضای تیم دانمارک
–––––––––––––
Frederik Nielsen
Mikael Torpegaard
Soren Hess-Olesen
Thomas Kroman
کاپیتان: Kenneth Carlsen
اعضای تیم اسپانیا
––––––––––––––
David Ferrer
Rafael Nadal
Roberto Bautista Agut
Fernando Verdasco
کاپیتان: Conchita Martinez
|