نمایش پست تنها
قدیمی 09-14-2015, 07:05 AM   #365
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین گرنداسلم سال US OPEN)نیویورک- 2015)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط CANDIS نمایش پست ها
من ک دیگه شخصا خسته شدم از بازی این دو! بابا سبک آفنسیو راجر ب دفنسیو نواک نمیخوره اصلا! 90% نواک میبره مگر اینکه تو مسترز ها راجر بتونه کاری کنه. تازه مثلا این بازی نواک عالی نبود و حق راجر بود در کل ولی بازم...
راجر بعد ست 2 ک برد کلا تمرکزشو از دست داد و یک اعتماد ب نفس کاذبی داشت. ست 3 رو براحتی داد با کلی بی دقتی و سحل انگاری ولی عوضش نواک تمرکزش روی تک تکه امتیازات بود.
کاش این آخری 5 - 5 میشد وی حیف ک کاش رو کاشتن در نیومد!

کلا راجر در فینال طوری بازی میکنه ک انگار گرند بردن دیگه براش مهم نی!
مثل نولان ک هر جوری حال میکنه فیلم میسازه اسکار بردن براش اهمیتی نداره!
اگر به اخم و ناراحتی و چهره درهم فشرده راج بعد از پایان مسابقه و اهدای کاپ نگاه میکردین
متوجه میشدین اتفاقا راج یجورایی این گرند را تو ویترین خودش تصور میکرد
در واقع بعد از نمایش عالی سینسی و همین گرند تا بازی با استن گرند هجدهم برای خودش هم مشتبه شده بود و به نوعی غافلگیر شد
نواک که توی سینسی یکبار هم نتونست برکش کنه امشب 5-6 بار برکش کرد زور داره دیگه!

......................

بعد از یک ماه سرشار از تنیس از مونترال تا نیویورک
ظاهرا بزرگان تا حدود یک ماه دیگه استراحتی میکنند و خودشون را آماده مسابقات توکیو-پکن و شانگهای میکنند
فکر کنم نواک خیلی مشتاق باشه شکست پارسال از راج را توی شانگهای جبران کنه

................

جا داره علاوه بر دوستداران نواک یک تبریک ویژه هم بگم به دوست نازنینم رضا دلپوترو
که می دونم الان مثل من شنگوله و با دمش گردو میشگونه
رضا برای من نعمت و رحمت و حمایته انشالله کاملا هدایتش کنیم نواکی شه آخر عاقبتش بخیر شه

ویرایش توسط مسعود 289 : 09-14-2015 در ساعت 07:27 AM
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: