Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم US Open 2015 آزاد امریکا
برنامه و ترتیب زمانی انجام دیدارهای « روز ششـم » مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد امریکا 2015 در روز مه شید (یکشنبـه) مورخ 15 شهریور ماه سال 1394 خورشیدی به وقت ایران:
U.S. Open 2015 — Schedule of Play
Day Seven: Sunday, September 6th, 2015
Arthur Ashe Stadium — From 7:30 PM IRDT
Men’s Singles – Round 4
Marin Cilic (CRO)[9] vs. Jeremy Chardy (FRA)[27]i
Women’s Singles – Round 4
Venus Williams (USA)[23] vs. Anett Kontaveit (EST)i
Women’s Singles – Round 4
Serena Williams (USA)[1] vs. Madison Keys (USA)[19]i
Night Session: Not Before 3:30 AM (Monday) IRDT
Men’s Singles – Round 4
Novak Djokovic (SRB)[1] vs. Roberto Bautista Agut (ESP)[23]i
Women’s Singles – Round 4
Kristina Mladenovic (FRA) vs. Ekaterina Makarova (RUS)[13]i
Louis Armstrong Stadium — From 7:30 PM IRDT
Men’s Doubles – Round 3
Tommy Haas (GER) vs. Dominic Inglot (GBR)i
Radek Stepanek (CZE) Robert Lindstedt (SWE)i
Not Before 9:00 PM IRDT
Men’s Singles – Round 4
Benoit Paire (FRA) vs. Jo-Wilfried Tsonga (FRA)[19]i
Women’s Doubles – Round 3
Martina Hingis (SUI)[1] vs. Michaella Krajicek (NED)[13]i
Sania Mirza (IND)[1] Barbora Strycova (CZE)[13]i
Not Before 12:30 AM (Monday) IRDT
Men’s Singles – Round 4
Feliciano Lopez (ESP)[18] vs. Fabio Fognini (ITA)[32]i
Women’s Singles – Round 4
Roberta Vinci (ITA) vs. Eugenie Bouchard (CAN)[25]i
Grandstand — From 7:30 PM IRDT
Women’s Doubles – Round 3
Andrea Hlavackova (CZE)[7] vs. Anna-Lena Groenefeld (GER)i
Lucie Hradecka (CZE)[7] Coco Vandeweghe (USA)i
Men’s Doubles – Round 3
Marcel Granollers (ESP)[7] vs. Pierre-Hugues Herbert (FRA)[12]i
Marc Lopez (ESP)[7] Nicolas Mahut (FRA)[12]i
Not Before 10:00 PM IRDT
Mixed Doubles – Round 2
Andrea Hlavackova (CZE) vs. Taylor Townsend (USA)i
Lukasz Kubot (POL) Donald Young (USA)i
Men’s Doubles – Round 3
Philipp Oswald (AUT) vs. Jamie Murray (GBR)[8]i
Adil Shamasdin (CAN) John Peers (AUS)[8]i
Mixed Doubles – Round 2
Anastasia Rodionova (AUS) vs. Raquel Kops-Jones (USA)[7]i
Max Mirnyi (BLR) Raven Klaasen (RSA)[7]i
Court 5 — From 7:30 PM IRDT
Women’s Doubles – Round 3
Jelena Jankovic (SRB) vs. Casey Dellacqua (AUS)[4]i
Aleksandra Krunic (SRB) Yaroslava Shvedova (KAZ)[4]i
Men’s Doubles – Round 3
Leonardo Mayer (ARG) vs. Colin Fleming (GBR)i
Joao Sousa (POR) Treat Huey (PHI)i
Not Before 10:30 PM IRDT
Women’s Doubles – Round 3
Sara Errani (ITA)[11] vs. Raquel Kops-Jones (USA)[6]i
Flavia Pennetta (ITA)[11] Abigail Spears (USA)[6]i
|