نمایش پست تنها
قدیمی 09-05-2015, 08:53 AM   #119
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین گرنداسلم سال US OPEN)نیویورک- 2015)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Behr@d نمایش پست ها
به تــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلــــــــــــخی زهــر

با بدترین حال ممکن و سرماخوردگی تمام شب رو برای تماشای بازی به انتظار نشستم تا شاید برد رافا یکم حالم رو بهتر کنه ولی نمیدونم چرا اینقدر زندگی برام تلخه .....

خیلی چیز میخوام بگم و بنویسم ولی نه توانی تو دستام هست و نه قوایی در بدنم و با تمام وجودم دارم اشک میریزم ...

آخر بازی به قرآن متوسل شدم و از خدا خواستم تا رافا رو نجات بده و منو خوشحال کنه ولی شاید حتی خدا هم دوستم نداشت و تو بدترین حالم ، بدترین روز عمرم رو هم برام رقم زد ...................

دردناک بود متاسفم و به امید روزهای بهتر و بازگشت به اوج رافا که به نفع تنیس دنیاست

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sina1993 نمایش پست ها
توی صفحات اول همین تاپیک درباره یوزر محمد که خودت درست کرده بودی همین حرفا رو زدی

مطمئنم فرصتی که بهت دادن باعث نمیشه توی رفتارت تغییری بدی بخاطر اینکه توی پستی که در تاپیک ((دومین دوره انتخابات هیئت نظارت)) نوشتی و مثلا به خاطر کارات عذرخواهی کرده بودی بیشتر از اینکه خودت رو مقصر بدونی قوانین انضباطی سایت رو زیر سوال برده بودی

تاپیکهای بحث هم برای خودت و بقیه دوستات(یوزرات) , بنده خدا آقا فرید که اول مسترز سینسیناتی وقتشو گذاشت و یکی از دلایل عدم موفقیت نواک رو توی اون مسترز برات توضیح داد ولی بخاطر سطح پایین سواد نه فقط توی تاپیک سینسیناتی که توی تاپیک یو اس اپن هم حسابی از خجالتش دراومدی و مسخرش کردی
نقل قول:
نوشته اصلی توسط rojhin نمایش پست ها
سینا جان با نظرت غیر از جمله آخرت کاملا موافقم . این حرفهای جناب آقای بزرگوار نه تنها خدشه ای به آقا فرید وارد نخواهد کرد بلکه باعث بیشتر مفتضح شدن ایشون میشه .
سینا جان باید اعتراف کنم که پیش بینی شما در خصوص ایشون درست بود و الان میبینم نه تنها رفتارشون رو اصلاح نکردن بلکه با جدیت هر چه بیشتر به ساخت یوزرهای جدید مبادرت می ورزند و هنوز هم با نیش و کنایه درباره راجر حرف میزنند .
سروش جان ! من از تو هم متعجبم ، چرا با دفاع از یه چیز غلط خودت رو میبری زیر سوال ؟ تو رو خدا اولین پست یوزر rg7 رو بهش توجه کن : " سلام واقعا باخت نیشیکوری غیرمنتظره بود " آدم وقتی وارد یه سایت جدید میشه تو کمتر از 2 روز میاد تاپیک و همچین پستی میده ؟ رجوع کن به اولین پست سایر دوستان تا برات واضح بشه یوزرهای فیک حضرت ایشون . به نظر من اون عذرخواهی نامه هم بیشتر برای موجه جلوه دادن رفتارهای نادرستشون بوده و بیشتر شبیه اشک تمساح ، وگرنه قرار نیست کوچکترین تغییر رویه ای رو در ایشون مشاهده کنیم .
خدا به داد هیات نظارت جدید برسه که کار سختی برای از بین بردن یوزرهای فیک دارند .
هر چند ضرورتی نداره اما به تمامی مقدساتی که بهش اعتقاد دارید و دارم
به همان خدایی که می پرستید و می پرستم سوگند
که نه آیدی محمد. نه آیدی rg7 نه آیدی behsen هیچکدام متعلق به من نیست
این را فقط نوشتم برای نشون دادن عمق کج فهمی دشمنی و حقارت عده ای و گرنه اصلا لزومی نداشت

بازهم از مدیرکل سایت تقاضا میکنم به هر طریقی که می توانند به شانتاژ فرافکنی توطئه و دشمنی عده ای ابله و نفهم حقیر که به خیال خودشون قصد بدنام کردن من را دارند رسیدگی کند

ویرایش توسط مسعود 289 : 09-05-2015 در ساعت 09:25 AM
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول