نمایش پست تنها
قدیمی 07-18-2015, 01:18 AM   #1316
Najmeh5576
Senior Member

پستها: 430
سپاس: 764
در 330 پست 1,027 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر، خواهران ويليامز، نادال ، منصور بهرامي ،
پیش فرض پاسخ : مشاوره در مورد انتخاب راکت تنیس

/
نقل قول:
نوشته اصلی توسط mspayam نمایش پست ها

سلام
پرسش های مهمی که پیش از عوض کردن راکت باید از خودتون بپرسین اینه که چرا می خواین راکتتون رو عوض کنین؟ راکت قبلی چه ویژگی ای نداره که تصمیم به تعویضش گرفتین؟ و از راکت جدید چه توقعی دارین؟

برای تغییر راکت باید پاسخ روشنی به این پرسش ها داشته باشین، و اگر صرفاً به پیشنهاد بقیه دارین این کار رو می کنین بهتره که دوباره به تغییر راکتتون فکر کنین

نظر شخصی من اینه که راکتتون رو عوض نکنین، همونطور که من قبلاً هم گفتم، راکت های سری AeroPro Drive راکت هایی هستن که به دلیل ویژگی های ساختاریشون برای دسته ی زیادی از بازیکن های آماتور، چه متوسط و چه سطح بالا مناسبن. به همین خاطر از دید من عوض کردن راکتتون کار عاقلانه ای نیست.

اما در مورد تفاوت راکت های پرینس
سری Warrior: این سری برای بازیکن هایی با سطح های مختلف طراحی شدن و بر اساس این که کدوم راکت رو انتخاب می کنین، از راکت های بازیکن های متوسط تا راکت های بازیکن های سطح بالا بینشون پیدا می شه.

سری Premier: برای بازیکن های مبتدی طراحی شده.

سری Tour: این سری برای بازیکن های حرفه ای و افرادی که در مسابقات چلنجر تا گرند اسلم شرکت می کنن طراحی شدن.

اگر لطف کنین و توضیح بدین که آیا اون وزن 285 گرم که بهتون گفتن وزن بدون زه هستش یا زه بهتر می شه فهمید منظور کدوم راکت بوده.

سلام مرسی از پاسختون
واقعیت اینه که به مربیم ابراز نارضایتی کردم نسبت به عدم پیشرفتم. و بعد از ساعت تمرین بهم پیشنهاد داد که اون راکت را بگیرم در جواب علت این تغییر گفت بازیت عوض شده. بخاطر همین دنبال این بودم که ببینم تفاوت این سه راکت چیه و محتملا بازی من چه تغییری کرده و این تغییر راکت چه تاثیری تو یادگیری من خواهد داشت ؟
متاسفانه از این کلی گوییها ی مربیا خیلی خوشم نمیاد همیشه دوست دارم بدونم در چه وضعی هستم که بشه یه راه اصلاحی براش پیدا کرد.

مشخصاتی که من پیدا کردم این ها هست
(اون 285 گرمی را چند روز دیگه میبرسم میذارم به احتمال زیاد آن استرنگ هست)

Strung Specifications-Babolat aeropro Lite

Head Size:
100 sq. in. / 645.16 sq. cm.
Length: 27in / 68.58cm
Strung Weight: 9.8oz / 277.83g
Balance: 2 pts HH
Swingweight: 300
Stiffness: 71
Beam Width: 23mm / 26mm / 24mm /
Composition: Graphite / Tungsten
Power Level: Low-Medium
Stroke Style: Medium
Swing Speed: Medium
Racquet Colors:
Black/ Yellow/ White
Grip Type: Syntec
String Pattern:
16 Mains / 19 Crosses
Mains skip: 8T 8H
Two Pieces
No Shared Holes

Strung Specifications-Prince 100t

Head Size:
100 sq. in. / 645.16 sq. cm. Length: 27in / 68.58cm Strung Weight: 10.3oz / 292g Balance: 13.2in / 33.53cm / 2 pts HL Swingweight: 315 Stiffness: 62 Beam Width: 24mm / 26mm / 24mm / Composition: Graphite Power Level: Low-Medium Stroke Style: Medium-Full Swing Speed: Fast Racquet Colors:
Black / White / Red Grip Type: Prince Resi pro String Pattern:
14 Mains / 16 Crosses
Mains skip: 6T,8T,7H
One Piece
No Shared Holes String Tension: 55-65 pounds

کار سختش (پیدا کردن مشخصات) با من , کار آسونش ( تفسیر تفاوتها) با شما

ممنون
Najmeh5576 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول