نمایش پست تنها
قدیمی 06-30-2015, 03:52 PM   #34
archi
Senior Member

پستها: 301
سپاس: 311
در 294 پست 1,412 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andre agassi - Monica Seles - Arthur Ashe - Rafael Nadal -Maria Sharapova - Roger Federer - Billie Jean King - Maureen Connolly - Bryan Brothers - Bjorn Borg - Mansour Bahrami - Justine Henin - Mats Wilander - Jack Sock - Serena Williams - Martina Hingis
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون سومین گرند اسلم فصل Wimbledon 2015

[QUOTE=MRF;107976]
نقل قول:
نوشته اصلی توسط archi نمایش پست ها

فکر کنم شما جمله اول من را کامل نخوندین
من گفتم در صورت راهیابی راجر به فینال و رویارویی با جوکویچ راجربرنده هست
وقتی شما میگید از کجا مطمینی یعنی شما فکر میکنی جوکویچ میبره
اما این قطعیت برای این میگم که به کارنامه راجر از ویمبلدون سال گذشته تا الان نگاه کنیم کارنامه خوبی بوده بعلاوه بر اینکه سال گذشته بازی خیلی نزدیکی را شاهد بودیم و راجر سر چند امتیاز حساس که تمرکز نداشت بازی را باخت ودیگر اینکه برد برای نوله در بازی پارسال خیلی مهم بود چون نامبر وان میشد و دیگر اینکه راجر از پارسال تمرکزش روی ویمبلدون امسال بوده البته در ورزش هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست اما من اون جمله را در ادامه اون حرف گفتم که بوریس بکر جنگ روانی راه انداخته که اینجوری تمرکز راجر را بهم بزنه و دیگر اینکه راجر بهترین عملکرد را داره در چمن و ....
البته تا فینال 6 بازی سخت در راهه
من جمله را کامل خواندم ، انسان مختاره هر جور که می خواهد فکر کند ولی تا وقتی چیزی رو روشن و با صراحت بیان نکرده شما مجاز نیستید پیش داوری کنید ، فرضا بنده فکر کنم نواک میبره ؟ آیا گفتم حتما و قطعا و جزما جوکوویچ برنده است ، شانس برد راجر صفره ؟ در پیش بینی اصل عدم قطعیت حاکمه با احتمال ، امکان ، شاید ، احتمال دارد که ، شاید چنین شود ، سر و کار داریم ، قطعیت ، جزمیت و حتمیت مربوط به ساحت خشک اندیشان و متعصبان است نه آدم روشنی مثل شما . شاید اگر واقعا یکی از متعصبان سایت این حرف رو می زد من چیزی نمی گفتم . در مورد بازی های روانی بوریس بکر تا حدی با شما موافقم . به هر صورت اگر گله مند شدید عذر میخوام قصد رنجش نداشتم .
archi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی archi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: