Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس ATP 250 تورنمنت ناتینگهام 2015 انگلستان
برنامه برگزاری و ترتیب زمانی انجام مسابقات تنیس ATP 250 تورنمنت ناتینگهام 2015 انگلستان در روز بهرام شید (سهشنبـه) مورخ دوم تیر ماه 1394 به وقت ایران:
SCHEDULE — TUESDAY, 23 JUNE, 2015
CENTRE COURT — From 2:30 PM IRDT
i[WC] J. Ward (GBR) vs. T. Smyczek (USA) 61 45
i[1] D. Ferrer (ESP) vs. M. Baghdatis (CYP)i
Possible Court Change
i[WC] J. Ward (GBR) or T. Smyczek (USA) vs. [16] J. Vesely (CZE)i
P. Carreno Busta (ESP) or [WC] T. Fritz (USA) vs. [3] F. Lopez (ESP)i
M. Granollers (ESP) vs. [2] G. Simon (FRA)i
COURT 1 — From 2:30 PM IRDT
S. Groth (AUS) vs. [Q] M. Zverev (GER) 76(1) 56
i[10] M. Klizan (SVK) vs. S. Bolelli (ITA)i
Possible Court Change
S. Stakhovsky (UKR) vs. [6] V. Troicki (SRB)i
i[15] A. Seppi (ITA) vs. Y. Lu (TPE) or [Q] R. Bemelmans (BEL)i
M. Fyrstenberg (POL)/S. Gonzalez (MEX) vs. [WC] E. Butorac (USA)/C. Fleming (GBR)i
COURT 2 — From 2:30 PM IRDT
P. Carreno Busta (ESP) vs. [WC] T. Fritz (USA)i
i[WC] A. Zverev (GER) vs. [13] T. Bellucci (BRA)i
A. Dolgopolov (UKR) vs. [11] P. Andujar (ESP)i
i[14] J. Sousa (POR) vs. S. Groth (AUS) or [Q] M. Zverev (GER)i
C. Guccione (AUS)/A. Sa (BRA) vs. J. Monaco (ARG)/D. Schwartzman (ARG)i
COURT 3 — From 2:30 PM IRDT
Y. Lu (TPE) vs. [Q] R. Bemelmans (BEL) 64 42
i[5] P. Cuevas (URU) vs. [Q] D. Sela (ISR)i
i[4] L. Mayer (ARG) vs. H. Chung (KOR) 11
i[7] D. Thiem (AUT) vs. M. Jaziri (TUN)i
G. Duran (ARG)/L. Mayer (ARG) vs. [WC] K. Skupski (GBR)/N. Skupski (GBR)i
First Available Court
P. Andujar (ESP)/O. Marach (AUT) vs. [2] P. Cuevas (URU)/D. Marrero (ESP)i
COURT 4 — From 2:30 PM IRDT
A. Bedene (GBR) vs. [8] A. Mannarino (FRA)i
S. Giraldo (COL) vs. [12] S. Querrey (USA)i
i[9] J. Monaco (ARG) vs. D. Istomin (UZB)i
R. Lindstedt (SWE)/A. Sitak (NZL) vs. R. Klaasen (RSA)/R. Ram (USA)i
T. Bellucci (BRA)/M. Melo (BRA) vs. [4] D. Inglot (GBR)/J. Murray (GBR)i
|