نمایش پست تنها
قدیمی 06-19-2015, 07:20 AM   #593
archi
Senior Member

پستها: 301
سپاس: 311
در 294 پست 1,412 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andre agassi - Monica Seles - Arthur Ashe - Rafael Nadal -Maria Sharapova - Roger Federer - Billie Jean King - Maureen Connolly - Bryan Brothers - Bjorn Borg - Mansour Bahrami - Justine Henin - Mats Wilander - Jack Sock - Serena Williams - Martina Hingis
پیش فرض پاسخ : Re: پاسخ : پیدا کردن حریف تمرینی تنیس (علاقه‌مندان به پیشرفت)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Nima Babolat نمایش پست ها
سلام من 38 سالمه و سمت غرب تهران بازی می کنم
اگه سطح بازی شما متوسط و یا بالاست خوشحال میشم همبازی بشیم
نیما 09121366093
تلگرام یا وایبر
نیما خان سطح بازی بالا یعنی چی ؟ نگاهی به لینک پایین بندازید سطوح بازی مختلف را از مبتدی تا پیشرفته طبقه بندی کرده 95 درصد تنیس ایران با این تعاریف تفریح و تفنن هست .
http://www.mybreakpoint.net/pdf/ITN_NTRP.pdf
سطج بازی من هم به عنوان علاقه مند ساده ی تنیس خیلی خیلی معمولیه . شما هم در 38 سالگی برای لذت بردن از این ورزش زیبا با روشی که گفتم میتوانید حتی بدون داشتن حریف تمرینی تنیس رو انجام بدین و از این ورزش به ویژه برای سلامتی لذت ببرید . چه کسی گفته همه باید نگاه حرفه ای داشته باشن ؟ دوست عزیز در این سایت به برخی افراد مشتبه شده که گویا فقط حرفه ایها حق حرف زدن دارند یا بعضی افراد دچار توهم خود حرفه ای پنداری شده اند ، USTA در سراسر امریکا هفتصد هزار تا عضو داره ، نود درصد این افراد برای سلامتی و لذت بردن از زیباییهای این ورزش راکت به دست گرفتن حتی یک دلار هم از تنیس در آمد ندارند ولی میانگین طول عمر ایشان و وضعیت کلی سلامتی این افراد اهل تفنن از ورزشکاران حرفه ای که با فشارهای سنگین روانی دست و پنجه نرم می کنند و به انواع و اقسام آسیب های جسمی و روحی دچار می شوند نه تنها کمتر نیست بلکه مطالعات نشان داده که به مراتب بیشتر هم هست . من افرادی را می شناسم با وجود استعداد فراوان که هرگز نخواسته اند وارد ورزش حرفه ای بشن به خاطر همین آسیب ها ، امروز هم در سنین بالا بدن خیلی سالمی دارند ، روحیات خیلی شادابی دارند و از این ورزش به تمام معنا لذت می برند . هدف نخست از ورزش تن درستی و شادابیست ، ورزش قهرمانی و حرفه ای را باید از سنین پایه و در مورد تنیس حتی از پنج - شش سالگی به طور خیلی هدفمند و با دیسیپلین آغاز کرد ، در میان سالی فقط سعی کنید سرخوشانه از تنیس لذت ببرید ، پیروز باشید
archi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی archi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: