نمایش پست تنها
قدیمی 06-03-2015, 11:40 AM   #109
Mahdi Naji
Senior Member

آواتار Mahdi Naji

پستها: 372
سپاس: 1,361
در 368 پست 2,768 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/Novak Djokovic/Maria Sharapova/genie bouchard/Rafa Nadal/Bryan brothers/Andy Murray/stan wawrinka/vicka Azarenka
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون دومین گرند اسلم سال Roland garros 2015

سلام بر همه امروز رولند گروس بزرگترین رویداد 1/4 نهایی خودش رو داره تجربه می کنه و خب تولد رافا هم هست که امیدوارم کادو خوبی از طرف نوله بگیره
اما بازی دیروز راجر و استن که اصلا بازی زیبایی به نظر من از طرف راجر نبود.اصلا حواسش به بازی نبود تمرکز نداشت و پاهاش واقعا خسته بودن و چیزی بود که در والی زدن کاملا حس می شد.به نظر من foot work برو رس اولین حرف رو واسه راجر می زنه البته که به اضافه ی سرو یک.که دیروز تقریبا سرو خوب بود اما foot work واقعا اشتباه و غلط بود.در مورد اینکه ریترن ها ضعیف بود هم باید اینو بدونین که روی سرویس 204 نمیشه ریترن فوق العاده انجام داد راجر تمام سعیش رو میکرد اما زمانی که باید می دویید و recovery shot میزد واقعا توانش رو نداشت.اصلا هم فکر نمی کردم که راجر انقدر خسته به روی زمین بیاد ولی به نظر می رسید استن واقعا از این موضوع آگاه بود چون از همون اول بازی یک جوری به راجر فهموند که ازش سر تره و به نظر من استن خیلی هم خارق العاده نبود. وقتی قبل از شروع بازی خودتو برنده می دونی و راجر هم با خودش میگه حالا استن هم بیاد بالا فرقی نداره و سال پیش راند 1 باختی خب مشخصه که همچین بازی رو به نمایش می زاری علاوه بر اینکه راجر اصلا خودش نبود. افتضاح ترین اجرای بازی از راجر رو در امسال مشاهده کردیم و به نظر من اصلا هم بد نیست که آدم در این سن در کوارتر یک تور رس ببازه.هممون می دونیم که ویمبی امیال رو راجر می بره پس باید بره و حواسش رو فقط بزاره روی اون چون تنها گرندی که می تونه یک بار دیگه بگیره به نظر من ویمبیه
خب اما بازی نیشی و سونگا من که اصلا فکر نمی کردم که نیشی برگرده البته یکی از دلایل بازی بد راجر و نیشی باد بود که البته نیشی خودش رو پیدا کرد و واقعا نمی دونم چه جوری ولی دو ست گرفت.کاش می تونست ببره چون واقعا بازیش از سونگا سره....ولی یک اتفاق جالبی که افتاد یک قطعه فلز بزرگ از طرف اسکور برد افتاد روی سر تماشاچی ها که خیلی خیلی عجیبه و در همین حال بازی به تعویق افتاد.امیدوارم که استن سونگا رو بزنه و فینال استن و ماری یا استن و نواک بشه که خیلی قشنگ خواهد شد.
در مورد تایبریک راج و اون امتیاز و این حرف ها اصلا نمیشه گفت که حالا اگر راجر اون پوینت یا اون ست یا حتی دو ست بعدی رو می گرفت می تونست بازی رو هم ببره چون اصلا خوب نبود.بازی های امروز خیلی خوبه امیدوارم بازی نواک و رافا از اون سه ست مسخره نشه که آخر نواک بزنه. بازی برای رافا خیلی حیاتیه
Mahdi Naji آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahdi Naji به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: