نمایش پست تنها
قدیمی 05-30-2015, 01:06 AM   #38
mjrs
Senior Member

آواتار mjrs

پستها: 129
سپاس: 1,721
در 127 پست 1,045 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره راجر
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون دومین گرند اسلم سال Roland garros 2015

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farid نمایش پست ها
با سلام
امروز مسخره ترین چیزی که توی تنیس می تونه اتفاق بیفته رو از زبان گزارشگرا شنیدم
نادال گفته دیگه نمی خواد کارلوس برناندز چیر امپایر بازیهاش باشه
خاک تو سر دنیای تنیس
اون از اون سال بود که باعث شد مسترز رم قبل از مادرید برگزار بشه در حالیکه رابی گفت شما وقتی از یک تورنمنت با ارتفاع به sea level در تورنمنت بعدی میرید اصلا انگار که You cant`t miss
اونوقت چون اقا راحت نبودند و در راندهای اول رولند گروس توپ ها رو به درو دیوار می زدند باید جای این دو مسترز عوض بشه
من اگه جای مسوولین داوری بودم سر داور تمامی بازیهای نادالو کارلوس برناندز می زاشتم.
تنها داوری که تا حدودی جرات دادن اخطار time violation به نادال رو داشت (منظور پوینت های تا حدودی حساس، نه مثل بقیه داورها که که اخطار دادنشون جوکه!) همین برناردز بود که ایشون هم بنابر دستور جناب نادال از داوری بازی های ایشون صلب شد. یک جورایی با این کار برای دیگر داورها هم خط و نشون کشید که بذارین راحت کارهای جالبم رو قبل سرو انجام بدم و حداقل 30 ثانیه ای زمان واسه بین سرویس لازم دارم.
البته نادال در مصاحبه اش گفته که برناردز به من احترام نمیذاره ولی خب مشخصه مشکل از کجا بوده ( جرات اخطار برناردز ). فکر کنم بازی با cuevas در ریو بوده که نادال شورتش رو برعکس پوشیده بود! بعد از ست دوم و وسط یکی از گیم سروهای خودش بوده که از برناردز خواسته که برم شورتم رو بر عکس کنم و درست بپوشم، برناردز هم بهش گفته که میتونی بری ولی time violation می گیری، اگر اشتباه نکنم نادال هم کم نیاورد و داخل استادیوم شورتش رو عوض کرد، برناردز هم کلی بهش خندید و در نهایت نادال ا هم سرو اولش رو از دست داد! آخه یکی نیست بهش بگه که این همه وقت، وسط سرو خودت میخوای شورتت رو عوض کنی؟
کلا atp تکلیفش با این قانون time violation معلوم نیست، میشه گفت با وجود نادال و اتلاف وقتش مسخره کردن خودشون رو با این قانون، یه سال میان میگن تو گرنداسلم ها قانون 20 ثانیه باید دقیق اجراشه، چون ملت اومدن بازی رو تماشا کنن نه حرکات مضحک 30 ثانیه ای قبل سرو ملت رو، ولی تهش میبینیم جز 2 تا اخطار مسخره، اخطار دیگه ای نمی بینیم. با این وضعیت با حذف این قانون کمتر خودشون رو مسخره کردن.

.
mjrs آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mjrs به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: