نمایش پست تنها
قدیمی 05-07-2015, 06:32 PM   #36
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز مادرید 2015 (Mutua Madrid Open)

شما طی نیم ساعت گذشته با همه توان و آنچه در چنته داشتید به عقاید دیگران حمله کرده با توهین کردن اونها رو هم ردیف حیوانات قرار دادید . من اصلاً آدم مذهبی نیستم ولی آزادی بیانی که شما ازش دم میزنید و اونو به حق گمشده این فروم میدونید به شما حق توهین به عقاید و مقدسات دیگران رو ولو به زعم شما خرافات باشه نمیده .
واقعاً جای تعجب و حیرته که شما چطور عقاید دیگران رو مسخره و خرافات میپندارید و دیدگاه خودتون رو برتر قرار میدهید .
در خصوص اون آقایی که با الفاظی که شما مجدداً چندبار تکرارش کردید به راجر توهین کرد عرض کنم ایشان رو هیات نظارت بن کرد و حکم به اخراجشون داد ، از ترکیب شورای نظارت هم حتماً اطلاع دارید و من دیگه توضیح واضحات نمیدم فقط یادآوری کنم که یکی از اعضای هیات نظارت آقا محمودی است که هم نظر اون اقای اخراج شده است ولی ایشون هم نتونست چشم بر روی توهینهای وقیحانه دوستش به راجر ببنده .
یه سوال دارم از محضرتون و اون اینکه تا به حال شده کسی اون مدلی به رافا توهین کنه از سمت راجریها ؟ رافایی که به خاطر حرکاتی که داخل کورت انجام میده کاملاً مستعده که آدمهای مغرض و مریض این حرکات رو دستمایه توهین و تمسخر قرار بدن ولی این اتفاق نیفتاده که اگر این اتفاق افتاده بود اونوقت میدیدیم که دوستان چطوری موضع میگرفتند و الان شما استفاده از اون واژه مشمئز کننده که به قصد تحقیر راجر بیان شد رو یک مسئله پیش پا افتاده قلمداد نمیکردید .
دوست گرامی بهتره وقتی قراره از رافا و هوادارانش دفاع کنید اولاً با الفاظ بازی نکنید و ثانیاً چیزی نگید که مجبور باشید اصول خودتون رو هم لگد مال کنید .
rojhin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: