نمایش پست تنها
قدیمی 05-07-2015, 05:58 PM   #34
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز مادرید 2015 (Mutua Madrid Open)

خدایا به خاطر بلایی که سر این سایت و دوستیهامون اومده بخندم یا گریه کنم ؟؟؟
یه عزیزی منتظره تا راجر ببازه بیاد اینجا و با تحقیر و توهین روی اعصاب هواداراش رژه برگزار کنه و بعد هم مدعی بشه تحقیر و توهین کجا بود ؟ کمی جنبه داشته باشید ، من دارم بر اساس واقعیت حرف میزنم ، نظرات من رو بخونید شاید درهای حقیقت بر روی شما باز بشه و رستگار شوید .
دوست عزیز به قول novak djokovich نازنین شما صرفاً هیتر راجری و نه طرفدار جوکر ، چراکه از باخت راجر به مراتب بیشتر از قهرمانی جوکر خوشحال میشی .
دوست عزیز بپذیرید که بخش اعظم این بهم ریختگی سایت محصول رفتار و گفتار شما و اون آقایی است که با شما جنگ لفظی داره و متاسفانه همه جور الفاظ نامناسب رو بدون در نظر گرفتن این نکته که دخترانی مثل من هم کاربر این فروم هستن استفاده میکنه ، واقعاً چه لذتی میبرید از توهین و تمسخر دیگران و بازیکن محبوبشون ؟ در ناراحت کردن دیگران اساساً لذتی هست ؟ بعید می دونم .

بزرگواری که هنوز تکلیفش با خودش مشخص نیست که طرفدار رافا است یا نواک و یا دلپوترو ، مترصده که بگی نون از گندم و ایشون بفرمایند که تقصیر ذوب شدگان فدرری است .
دوست گرامی دوستان من که طرفدار راجر هستند نه بت می پرستند ، نه عقاید زنگ زده دارند و نه راجر رو غیر قابل نقد میدونند .
پر واضح است که رادیکال بودن با تفکرات دولت اسلامی شام و عراق برای هیچکدام از دوستای گلم مصداق نداره ولی اگه کمی کوشش و البته دقت بفرمایید شاید این صفات را در خود و یا هم مسلکانتون پیدا کنید .

واقعاً این فروم تا قبل از شروع سال جدید میلادی چه وضعیتی داشت ؟ غیر از بحث فنی و بعضاً کل کل با رعایت احترام متقابل اتفاق دیگه ای میوفتاد اینجا ؟؟
دوستان عزیز و نازنینم مرتضی ، شهاب ، محمد جواد ، افشین ، پیمان ، اهورا ، بابک ، مهدی ، سامان ، محمود و خیلی های دیگه الان کجا هستند ؟ چرا دیگه سری به سایت نمیزنند و اگر هم میان دیگه مثل سابق فعالیتی ندارند ؟ بهتر نیست به جای دادن نسبتهای ناروا به همدیگه کمی تحمل و سعه صدرمون رو بالا ببریم ؟ باور کنید خیلی راحت میشه بحث فنی و کل کل کرد ولی احترام همدیگر رو هم نگه داشت . امیدوارم همه دوستان و بیشتر از همه خودم در رفتار و گفتارمون تجدید نظر کنیم تا دوباره فضای دوستانه بر سایت حکمفرما بشه و دوستان با دانشمون هم برگردند و با نظرات زیباشون هممون رو بهره مند سازند .
با عرض پوزش از همه به خاطر سخن فرسایی
rojhin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: