Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس WTA Premier Mandatory و ATP Masters 1000 تورنمنت مادرید 2015 اسپانیا
ترتیب زمانی برگزاری و برنامه انجام مسابقات تنیس WTA Premier Mandatory و ATP Masters 1000 تورنمنت مادرید 2015 اسپانیا در روز سهشنبـه مورخ 15 اردیبهشت ماه سال 1394 به وقت ایران:
SCHEDULE — TUESDAY, 5 MAY, 2015
MANOLO SANTANA — From 1:30 PM IRDT
WTA: [4] P. Kvitova (CZE) vs. C. Vandeweghe (USA)i
WTA: [Q] M. Duque-Mariño (COL) vs. [3] M. Sharapova (RUS)i
Not Before 5:45 PM IRDT
ATP: F. Verdasco (ESP) vs. G. Garcia-Lopez (ESP)i
ATP: [WC] P. Andujar (ESP) vs. J. Sock (USA)i
Not Before 10:30 PM IRDT
WTA: [10] C. Suárez Navarro (ESP) vs. [Q] J. Goerges (GER)i
Not Before 12:00 AM (Wednesday) IRDT
ATP: [LL] J. Sousa (POR) vs. [8] S. Wawrinka (SUI)i
ARANTXA SÁNCHEZ-VICARIO — From 1:30 PM IRDT
WTA: A. Tomljanovic (CRO) vs. V. Azarenka (BLR)i
Not Before 3:30 PM IRDT
ATP: [10] G. Dimitrov (BUL) vs. D. Young (USA)i
ATP: [12] J. Tsonga (FRA) vs. L. Rosol (CZE)i
ATP: [5] M. Raonic (CAN) vs. J. Monaco (ARG)i
ATP: [14] R. Bautista Agut (ESP) vs. [WC] M. Copil (ROU)i
ATP: I. Karlovic (CRO) vs. R. Gasquet (FRA)i
STADIUM 3 — From 1:30 PM IRDT
WTA: V. Lepchenko (USA) vs. B. Strycova (CZE)i
Not Before 3:30 PM IRDT
ATP: [13] G. Monfils (FRA) vs. V. Troicki (SRB)i
Not Before 5:30 PM IRDT
WTA: [14] K. Pliskova (CZE) vs. C. Garcia (FRA)i
WTA: E. Svitolina (UKR) vs. [7] A. Ivanovic (SRB)i
ATP: [Q] A. Falla (COL) vs. P. Kohlschreiber (GER)i
ATP: G. Monfils (FRA)/J. Tsonga (FRA) vs. G. Dimitrov (BUL)/J. Melzer (AUT)i
COURT 4 — From 1:30 PM IRDT
WTA: K. Jans-Ignacik (POL)/A. Klepac (SLO) vs. [7] B. Mattek-Sands (USA)/L. Safarova (CZE)i
Not Before 3:30 PM IRDT
ATP: P. Cuevas (URU) vs. [Q] A. Ramos-Vinolas (ESP)i
ATP: [Q] D. Gimeno-Traver (ESP) vs. N. Kyrgios (AUS)i
ATP: M. Klizan (SVK) vs. [WC] M. Granollers (ESP)i
ATP: S. Giraldo (COL)/S. Lipsky (USA) vs. M. Cilic (CRO)/V. Troicki (SRB)i
ATP: J. Murray (GBR)/J. Peers (AUS) vs. L. Mayer (ARG)/J. Monaco (ARG)i
COURT 5 — From 3:30 PM IRDT
WTA: A. Pavlyuchenkova (RUS) vs. [15] S. Errani (ITA)i
WTA: [Alt] L. Arruabarrena (ESP)/I. Begu (ROU) vs. [WC] V. Dushevina (RUS)/M. Martínez Sánchez (ESP)i
WTA: [1] M. Hingis (SUI)/S. Mirza (IND) vs. [PR] J. Husarova (SVK)/I. Olaru (ROU)i
WTA: [PR] C. Liang (CHN)/K. Marosi (HUN) vs. C. Dellacqua (AUS)/Y. Shvedova (KAZ)i
COURT 6 — From 3:30 PM IRDT
ATP: L. Mayer (ARG) vs. G. Muller (LUX)i
ATP: J. Cabal (COL)/A. Mannarino (FRA) vs. S. Bolelli (ITA)/F. Fognini (ITA)i
WTA: [WC] M. Keys (USA)/L. Raymond (USA) vs. [2] E. Makarova (RUS)/E. Vesnina (RUS)i
ATP: K. Anderson (RSA)/J. Chardy (FRA) vs. [WC] M. Bhupathi (IND)/N. Kyrgios (AUS)i
|