نمایش پست تنها
قدیمی 04-04-2015, 10:35 PM   #214
A-Rod
Junior Member

آواتار A-Rod

پستها: 23
سپاس: 23
در 11 پست 39 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آغاسی، رادیک، بلیک، فیش، کوئری، مایک و باب برایان، ایزنر، ونوس ویلیامز و همشیره، جک زاک، مدیسون کیز، داونپورت، دنیس کودلا
پیش فرض پاسخ : درخواست کمک - شروع آموزش- مشاوره هزینه ها

سلام
یه سری سوالی داشتم که فکر کنم بچه هایی که باشگاه استقلال تهران می رن بیشتر می تونند کمکم بکنند:
من امسال می خوام مربیم رو عوض کنم. مربی قبلیم بد نبود ولی به خاطر اینکه زیاد تو مسافرت هست این ور سال روزهای زیادی رو از دست می دم. انتخاب مربیم تو روز اول هم کاملآ شانسی بود و اون زمان پرس و جوی خاصی نکردم.الآن هم علاقه ای ندارم از خودش تو این یه زمینه راهنمایی بگیرم .توی فهرستی که باشگاه استقلال داده بود،مربیم درجه 3 بود و من جلسه ای 27 تومن می دادم بهش (یعنی نرخی بود که خودش گفت).الآن چند تا سوال قبل از انتخاب مربی جدید دارم که می خوام بپرسم:
آیا این نرخ مربی ها بر اساس نوع درجه هست یا خودشون صلاح می دونند چقدر بگیرند؟اگر آره آیا درجه 3 قیمتش همینه؟نرخ حدودی مربی درجه 1 و 2 چقدر هست؟

غیر از این اگر با مربیان باشگاه استقلال آشنایی دارید چه کسی رو پیشنهاد می کنه. من عکس اون فهرست مربی ها روی برد باشگاه رو گرفتم ولی نمی دونم قرار دادنش اینجا مانعی داره یا نه.چون داخلش شماره تلفن مربی ها هم هست ...
A-Rod آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول