Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس WTA Premier Mandatory و ATP Masters 1000 تورنمنت مایمی 2015 امریکا
برنامه و ترتیب زمانی انجام مسابقات تنیس WTA Premier Mandatory و ATP Masters 1000 تورنمنت مایمی 2015 امریکا در روز تیر شید (چهارشنبـه) مورخ پنجـم فروردین ماه سال 1394 به وقت ایران:
تصویربرداری مسابقات تنها در Stadium, Grandstand, Court 1
« برگزاری دیدارها تا پگاه روز آتی ادامه خواهد داشت. »
ORDER OF PLAY — WEDNESDAY, MARCH 25, 2015
STADIUM — From 7:30 PM IRDT
ATP: [WC] T. Kokkinakis (AUS) vs C. Berlocq (ARG)i
ATP: G. Soeda (JPN) vs J. Sock (USA)i
Not Before 11:30 PM IRDT
WTA: V. Azarenka (BLR) vs S. Soler-Espinosa (ESP)i
WTA: M. Puig (PUR) vs [Q] I. Falconi (USA)i
Not Before 2:00 AM (Thursday) IRDT
ATP: V. Estrella Burgos (DOM) vs S. Querrey (USA)i
WTA: Y. Wickmayer (BEL) vs S. Stephens (USA)i
GRANDSTAND — From 7:30 PM IRDT
ATP: D. Young (USA) vs Y. Lu (TPE)i
WTA: H. Watson (GBR) vs [Q] E. Rodina (RUS)i
ATP: S. Stakhovsky (UKR) vs [PR] N. Almagro (ESP)i
ATP: D. Thiem (AUT) vs D. Schwartzman (ARG)i
Not Before 1:30 AM (Thursday) IRDT
ATP: [Q] R. Bemelmans (BEL) vs J. Monaco (ARG)i
COURT 1 — From 7:30 PM IRDT
WTA: D. Hantuchova (SVK) vs B. Bencic (SUI)i
ATP: M. Granollers (ESP) vs [WC] H. Chung (KOR)i
ATP: [WC] K. Edmund (GBR) vs [Q] R. Haase (NED)i
ATP: T. Smyczek (USA) vs [Q] A. Menendez-Maceiras (ESP)i
WTA: L. Davis (USA) vs [Q] S. Karatantcheva (BUL)i
COURT 2 — From 7:30 PM IRDT
WTA: [WC] S. Cirstea (ROU) vs C. Mchale (USA)i
WTA: [Q] U. Radwanska (POL) vs C. Vandeweghe (USA)i
ATP: J. Nieminen (FIN) vs M. Matosevic (AUS)i
ATP: D. Istomin (UZB) vs [Q] A. Krajicek (USA)i
COURT 7 — From 7:30 PM IRDT
ATP: J. Struff (GER) vs B. Becker (GER)i
WTA: [Q] S. Voegele (SUI) vs K. Flipkens (BEL)i
ATP: [Q] F. Krajinovic (SRB) vs D. Lajovic (SRB)i
WTA: A. Pavlyuchenkova (RUS) vs V. Zvonareva (RUS)i
COURT 8 — From 7:30 PM IRDT
WTA: Ann. Beck (GER) vs S. Zhang (CHN)i
WTA: [Q] M. Erakovic (NZL) vs [WC] D. Gavrilova (RUS)i
ATP: [Q] D. Dzumhur (BIH) vs [Q] J. Duckworth (AUS)i
ATP: J. Sousa (POR) vs A. Ramos-Vinolas (ESP)i
COURT 9 — From 7:30 PM IRDT
WTA: A. Riske (USA) vs M. Lucic-Baroni (CRO)i
WTA: [Q] P. Parmentier (FRA) vs K. Bertens (NED)i
WTA: R. Vinci (ITA) vs [Q] T. Maria (GER)i
WTA: J. Goerges (GER) vs J. Cepelova (SVK)i
COURT 10 — From 7:30 PM IRDT
WTA: [Q] K. Kozlova (UKR) vs T. Pironkova (BUL)i
WTA: [Q] A. Dulgheru (ROU) vs E. Vesnina (RUS)i
WTA: [Q] T. Babos (HUN) vs [WC] N. Vaidisova (CZE)i
WTA: [Q] A. Van Uytvanck (BEL) vs M. Rybarikova (SVK)i
|