Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس WTA Premier Mandatory و ATP Masters 1000 تورنمنت ایندین ولز 2015 امریکا
برنامه و ترتیب زمانی انجام مسابقات تنیس WTA Premier Mandatory و ATP Masters 1000 تورنمنت ایندین ولز 2015 امریکا در روز بهرام شید (سهشنبـه) مورخ 26 اسفند ماه سال 1393 به وقت ایران:
پخش تلویزیونی تنها در استادیومهای یک، دو و سه
« برگزاری دیدارها تا پگاه روز آتی ادامه خواهد داشت. »
ORDER OF PLAY — TUESDAY, MARCH 17, 2015
STADIUM 1 — From 9:30 PM IRST
ATP: S Johnson (USA) vs. [9] T Berdych (CZE)i
Not Before 11:30 PM IRST
WTA: [1] [WC] S Williams (USA) vs. S Stephens (USA)i
ATP: D Young (USA) vs. [3] R Nadal (ESP)i
WTA: [15] F Pennetta (ITA) vs. [2] M Sharapova (RUS)i
Not Before 5:30 AM (Wednesday) IRST
ATP: [30] A Seppi (ITA) vs. [2] R Federer (SUI)i
Not Before 7:00 AM (Wednesday) IRST
WTA: [25] C Garcia (FRA) vs. [24] S Lisicki (GER)i
STADIUM 2 — From 9:30 PM IRST
WTA: [12] C Suárez Navarro (ESP) vs. H Watson (GBR)i
ATP: [15] R Bautista Agut (ESP) vs. J Sock (USA)i
ATP: [6] M Raonic (CAN) vs. A Dolgopolov (UKR)i
ATP: [17] T Robredo (ESP) vs. [11] G Dimitrov (BUL)i
WTA: [6] E Bouchard (CAN) vs. [Q] L Tsurenko (UKR)i
Not Before 7:00 AM (Wednesday) IRST
ATP: [1] B Bryan (USA)/M Bryan (USA) vs. M Draganja (CRO)/J Peers (AUS)i
STADIUM 3 — From 9:30 PM IRST
ATP: R Haase (NED) vs. [27] L Rosol (CZE)i
ATP: [13] G Simon (FRA) vs. [Q] M Berrer (GER)i
WTA: [3] S Halep (ROU) vs. [14] K Pliskova (CZE)i
WTA: [23] E Svitolina (UKR) vs. [27] T Bacsinszky (SUI)i
WTA: [18] J Jankovic (SRB) vs. [31] B Bencic (SUI)i
STADIUM 4 — From 11:00 PM IRST
ATP: [WC] T Kokkinakis (AUS)/A Murray (GBR) vs. M Matkowski (POL)/N Zimonjic (SRB)i
WTA: [1] M Hingis (SUI)/S Mirza (IND) vs. [WC] D Hantuchova (SVK)/K Knapp (ITA)i
ATP: A Begemann (GER)/E Gulbis (LAT) vs. [8] V Pospisil (CAN)/J Sock (USA)i
STADIUM 6 — From 12:30 AM (Wednesday) IRST
ATP: D Ferrer (ESP)/F Verdasco (ESP) vs. [2] I Dodig (CRO)/M Melo (BRA)i
Not Before 2:00 AM (Wednesday) IRST
WTA: [PR] S Peer (ISR)/V Zvonareva (RUS) vs. L Raymond (USA)/S Stosur (AUS)i
|