نمایش پست تنها
قدیمی 02-01-2015, 05:09 PM   #276
rezaomo
Senior Member

آواتار rezaomo

پستها: 364
سپاس: 5,039
در 319 پست 2,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون اولین گرنداسلم سال، استرالیا 2015

من هم به نوبه خودم قهرماني نواك رو به همه هواداران و دوستدارانش تبريك ميگم . اين مسابقه نشون داد ماري همچنان با مشكلات روحي و رواني در مسابقات بزرگ و مهم به ويژه در فينال گرند اسلم ها دست و پنجه نرم ميكنه و تعويض مربي به نظر من هيچ تاثيري روي اين نكته منفي خيلي بزرگ نداشته است.به شخصه دوست داشتم بعد از اين همه رسيدن به فينال گرند اسلم امسال عنوان قهرماني را ماري به خودش اختصاص بده اما بعد از اتمام ست دوم در حالي كه احساس مي كردم اين مسابقه بسيار زيبا و هيجان انگيز دنبال ميشه و توي ذهنم بازي بيش از 5 ساعت را براش متصور بودم با دگرگوني شرايط رواني ماري ست هاي سوم و چهارم به مانند آب خوردن نصيب نواك شد . نواك براي رسيدن به تعداد گرند اسلم هاي فعلي نادال هنوز راهي دراز را در پيش داره اما شايد نواك جشن تولد 30 سالگيش را با كسب چهاردهمين گرند اسلم جشن بگيره . شايد هم به ركورد فعلي نادال نرسه و از دنياي تنيس كنار بره اما صحبت در اين خصوص خيلي زوده به هرحال فعلا نواك در دنياي تنيس مخصوصا در گرند اسلم ها يك تازي مي كنه و بايد ديد در گرند اسلم رولان گاروس كه به نوعي اكنون تبديل به حياط خلوت نادال شده مي تونه اين تروفي باارزش را وارد كلكسيون قهرماني هاي خودش بكنه يا خير باز هم به دوستداران اين نابغه صرب تبريك ميگم .
rezaomo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezaomo به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: