نمایش پست تنها
قدیمی 01-30-2015, 01:50 AM   #216
Just Nole
Banned Users

پستها: 134
سپاس: 242
در 114 پست 334 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون اولین گرنداسلم سال، استرالیا 2015

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mehdiii نمایش پست ها

اگه شکلک ها ناراحتتون کرد عذر میخوام . میخواستم حس درونیمو بهتر منتقل کنم .
عزیز دل برادر گفتن اینکه سطح مورسمو و لندل با هم تفاوت نداشت که دیگه نظر شخصی نیست . باور کن از صدتا فحش بدتره.
من اصولاً از مچ گیری و ... خوشم نمیاد . همچین منظوری هم نداشتم ولی شما یجوری میگین ذوق زدگی که آدم فکر میکنه از برد گیلبرت مچ گیری کرده. در ضمن سکوت کردن خیلی بهتر از وراجی هست .

بقول شما داریم بحث میکنیم ناراحتی نداره که. من هم ادعای کارشناسی نمیکنم اگر هم نظری بدم معمولاً پشتوانه و مرجعی براش دارم.ولی فکر نمیکنین این جمله شما "بنظرم عملکرد 2014 فدرر شعله کشیدن قبل از خاموشی بود با مجموعه ای از خوش شانسیها و انگیزه بالا سعی خودش را کرد ولی باز نتوانست" بیشتر از یک نظر کاربر(بقول خودتون تازه کار) هست .فکر نمیکنین همچین ادعایی برای یک تازه کار که نمیدونه ایوان لندل تو چه دوره ای و تو چه سطحی تنیس بازی میکرد ، خیلی سنگینه؟
سطح لندل در مردان و مورسمو در زنان زیاد متفاوت نبود هر دو زمان خودشون تاپ تن بودند
مورسمو بارها همین ماریا را در مقاطعی حساس شکست داد
همانطور که لندل زمان خودش رقیب سرسخت سمپراس بود
مسلما اندی و مشاورانش به این جمع بندی رسیده بودند که خصوصیات مورسمو
و اضافه شدنش به تیم اندی میتونه مفید واقع بشه و چیزی به اندی اضافه کنه
مربی خوب بودن لازمه اش بازیکن خوب قبلی بودن نیست
بیشتر افتخاراتش را نواک با وایدا بدست آورده وایدا مگه چقدر تایتل داشته؟
همین تونی نادال مگر کجای تنیس دنیا بوده؟
وقتی اندی به تاثیر مورسمو اشاره میکنه احتمالا تعارف نمیکنه
یعنی شما فکر میکنی اندی با فرم امروزش میتونه نامبر وان شه؟
اندی امروز خیلی خوب بود ولی تا سالها باید با سه چهارنفر دیگه برای دومی رقابت کنه
مگر اینکه حادثه و مصدومیت ناجوری تا مدتها نواک را از دور خارج کنه

ابن عین نوشته منه که 23:07 پست شده و تا 23:30 دوبار ویرایش شده
پست شما هم 23:35 ارسال شده 5 دقیقه بعد از آخرین ویرایش من

من برای نوشتن مطالبم عموما به حافظه خودم رجوع میکنم
در اون زمان که من تنیس را دنبال میکردم تنیس را در حد چند ثانیه خبر و ویدئو از اخبار ورزشی میشد تعقیب کرد در اون زمان بدون هیچگونه منابعی مثل اینترنت و ... اینکه ندونیم فلانی در کجای کریر خودشه اونهم 20 سال قبل خیلی جای شماتت نداره
به هرحال همینکه یادم میاد بعد از 20 سال همزمانی لندل و سمپراس برای خودم رضایت بخشه
الان که سرچی کردم دیدم خوشبختانه این 2 حدود 6 سال همپوشانی داشتند که کم نیست
خودش نصف عمر ورزشی تنیسه
ایوان لندل اگر 8 گرند کسب کرد از جمله سه اپن آمریکای پیاپی
مورسمو هم موفق به کسب 2 گرند شده و مدتی هم نامبر وان بوده

اما من کجا بنا به ادعای شما گفتم:سطح مورسمو و لندل با هم تفاوت نداشت
منظورتون این بند از نوشته منه!؟:سطح لندل در مردان و مورسمو در زنان زیاد متفاوت نبود هر دو زمان خودشون تاپ تن بودند

مشخصه که تفاوت این 2 جمله زمین تا آسمونه کیفیت لندل در مردان مقایسه شده با کیفیت مورسمو درزنان
اگر مینوشتم کیفیت و سطح بازی لندل و مورسمو یکسان بود حق داشتید حسابی به من بتازید
مگر همین الان سطح نواک و سرنا در یک حده!؟ اینو که هر آماتوری میدونه در هر ورزشی سطح زنان با مردان یکی نیست

پ.ن:1-از شکلکها به هیچ عنوان ناراحت نشدم
.......2-اون قسمت قرمز رنگ را قویا بهش معتقدم و دوباره تایید میکنم این دیگه تازه کار و کهنه کار نداره کسی منطقی و بدون تعصب فکر کنه میبینه
فقط معجزه میتونه نامبروانی دوباره و گرند دیگری را تقدیم فدرر کنه

ویرایش توسط Just Nole : 01-30-2015 در ساعت 02:09 AM
Just Nole آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول