نمایش پست تنها
قدیمی 11-23-2014, 01:09 AM   #123
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER
پیش فرض پاسخ : گفت و گو پیرامون دور پایانی مسابقات تنیس دیویس کاپ 2014 در گروه جهانی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط King Rojer Federer نمایش پست ها
برادر عزیزم من که بهت گفتم این با حرف زدن درست نمیشه.و کارهاش رو هم که دیدی مثل خاله زنک می مونه.شما اگه به انسان یک بار یا دو بار یا نهایتاً چند یک نکته ای رو گوشزد کنی متوجه می شه.پس این که هیچ گونه حرفی توی مغز پوکش نمی ره معلومه که انسان نیست و چزو چهارپایان هست. حالا نوعش رو باید دامپزشک مشخص کنه.ولی فکر کنم احتیاج به قفس داشته باشه.چون اهلی نیست و خیلی درنده و وحشیه.پس عزیز دلم وقتی شما با انسان صحبت نمی کنی به خودش واگذارش کن.و فقط براش دعا کن که خدا نجاتش بده.در نتیجه بازهم می گم حیف وفت عزیزت نیست که برای این جانور می ذاری.از این به بعد هر چی پارس کرد و هر چی مطلب حتی توهین آمیز نوشت اصلاً و ابداً محل نذار.چون حیوان رو که ما نمی تونیم رام کنیم .بلکه باید به متخصصان جانورشناسی واگذار کنیم.شما محلش نذار خودش چند دفعه که واق واق کنه خسته می شه.برادر عزیزمن همونطور که تو پست قبل خدمت شما عرض کردم دیگه باهاش کل کل نمی کنم .شما هم به هیچ عنوان محل بهش نذار.بذار اینقدر زوزه بکشه که گلوش پاره بشه.به امید قهرمانی سوییس در جام دیویس.شب خوش.
حالا خوبه گفتی که دیگه نمی خوای جوابشو بدی ؟
اگه میخواستی باهاش کل کل کنی چی میخواستی بگی؟
مرد مومن بدتر از این هم مگه میشه حرف زد ...
بعضی وفتها سکوت ساده ترین و در عین حال بهترین کاره. خواهشاً به خاطر حرمت فوروم یه مدتی پست ندید.
خواهش میکنم مارو از این سایت فراری ندید .
Mehdiii آنلاین نیست.  
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: