نمایش پست تنها
قدیمی 11-22-2014, 11:11 PM   #117
swiss express
Senior Member

آواتار swiss express

پستها: 161
سپاس: 453
در 163 پست 1,714 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer
پیش فرض پاسخ : گفت و گو پیرامون دور پایانی مسابقات تنیس دیویس کاپ 2014 در گروه جهانی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rojhin نمایش پست ها
گلایه ای هم از دوست خوبم مرتضی دارم که ملاحظات رو رعایت نکرد و حداقل به خاطر من و بقیه دختران سایت از بکار بردن الفاظی که هیچ سنخیتی با شان و شخصیتش نداره خودداری نکرد . البته مرتضی عزیز اینکه از تو نازنین گلایه کردم نه اینکه برای اون آقا حقی متصور باشم بلکه انتظارم از تو این بود که با افرادی که از ادبیات نا مناسبی برخوردارن وارد بحث نشی چراکه مواقعی پیش میاد که مجبوری مثل خودشون و با الفاظی نادرست و نامناسب صحبت کنی . تو پیش من اینقدر جایگاه داری که ناراحت شدم از اینکه وارد بحثهای اینچنینی شدی و وقت گرانبها تو صرف جواب دادن به اینجور افراد با ادبیات خاص خودشون کردی که خدای نکرده شخصیتت بخواد از جانب اونها مورد هتک قرار بگیره . وگرنه هدف من از بیان این مطالب این نیست که بخوام حرف اون آقا رو مورد تائید قرار بدم چراکه اعتقاد دارم جو صمیمی و دوستانه و علمی سایت در یکماه اخیر تحت تاثیر حرفهای ایشون اینچنین ناسالم و آمیخته با رکیکترین الفاظ شده . امیدوارم متوجه اصل نظر و گلایه من شده باشی مرتضی جان .
روژین جان چشم حق با شماست.

من به سبب الفاظی که اون کاربر در مورد king roger federer به کار برده بود درخواست کرده بودم که بن بشه.

ویرایش توسط swiss express : 11-22-2014 در ساعت 11:29 PM
swiss express آنلاین نیست.  
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی swiss express به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: