نمایش پست تنها
قدیمی 11-22-2014, 10:48 PM   #115
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
پیش فرض پاسخ : گفت و گو پیرامون دور پایانی مسابقات تنیس دیویس کاپ 2014 در گروه جهانی

با سلام عرضی داشتم خدمت دوستان عزیزم در هیئت نظارت ( آقا محمود ، پویا جان و سجاد عزیز ) :
دوستای گلم من و بقیه کاربرا انتظاراتی از شما داریم که بیجا نیست و مهمترینش حفظ حرمت و آرامش بچه های سایته . شما عزیزان با رای بقیه دوستان انتخاب شدید که نگذارید سایت دچار انحرافات این شکلی و هتک حرمتهای اینجور گسترده بشه . به نظر شما این بحثها و این الفاظ باید تو همچین جایی مطرح بشه و هیچکدوم از مدیران سایت هم اعمال نظر نکنند ؟ یعنی کار باید به جایی برسه که عزیزی به من پیام خصوصی بده که روژین فعلا تو تاپیک نرو چراکه حرفهایی مطرح شده که مناسب خانمها نیست ؟ واقعا به دلیل عدم نظارت صحیح و درست باید فروم شبیه چاله میدون بشه ؟ اگه واقعا قراره هر روز شاهد دیدن و خوندن همچین الفاظی باشیم حداقل به من بگید که روژین جو سایت همینه میخوای بیای اینجا باید پیه خوندن الفاظ رکیک و چاله میدونی رو به تنت بمالی تا منم تکلیفم رو بدونم که بیام یا نه . گلایه ای هم از دوست خوبم مرتضی دارم که ملاحظات رو رعایت نکرد و حداقل به خاطر من و بقیه دختران سایت از بکار بردن الفاظی که هیچ سنخیتی با شان و شخصیتش نداره خودداری نکرد . البته مرتضی عزیز اینکه از تو نازنین گلایه کردم نه اینکه برای اون آقا حقی متصور باشم بلکه انتظارم از تو این بود که با افرادی که از ادبیات نا مناسبی برخوردارن وارد بحث نشی چراکه مواقعی پیش میاد که مجبوری مثل خودشون و با الفاظی نادرست و نامناسب صحبت کنی . تو پیش من اینقدر جایگاه داری که ناراحت شدم از اینکه وارد بحثهای اینچنینی شدی و وقت گرانبها تو صرف جواب دادن به اینجور افراد با ادبیات خاص خودشون کردی که خدای نکرده شخصیتت بخواد از جانب اونها مورد هتک قرار بگیره . وگرنه هدف من از بیان این مطالب این نیست که بخوام حرف اون آقا رو مورد تائید قرار بدم چراکه اعتقاد دارم جو صمیمی و دوستانه و علمی سایت در یکماه اخیر تحت تاثیر حرفهای ایشون اینچنین ناسالم و آمیخته با رکیکترین الفاظ شده . امیدوارم متوجه اصل نظر و گلایه من شده باشی مرتضی جان .
در خاتمه ضمن تشکر از مدیران سایت بخاطر همه زحماتشون تقاضا دارم هر چه سریعتر فضای آلوده کنونی رو از بین ببرن تا فروم مثل قبل پاک باشه و سرشار از دوستیها تا من هم بتونم مثل همیشه از مزایای این فروم بهره مند شم. ممنون

ویرایش توسط rojhin : 11-22-2014 در ساعت 11:16 PM
rojhin آنلاین نیست.  
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: