نمایش پست تنها
قدیمی 11-22-2014, 09:53 PM   #112
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر
پیش فرض پاسخ : گفت و گو پیرامون دور پایانی مسابقات تنیس دیویس کاپ 2014 در گروه جهانی

[QUOTE=swiss express;104612]من واقعا از همه اعضای سایت عذرخواهی میکنم ولی بعضی مواقع واقعا سخته ادم ببینه یه نفر داره به بقیه اعضاء توهین میکنه بن نمیشه...بارها و بارها با حیله و ترفند دست به ساختن ده ها نام کاربری گوناگون بزنه...از صبح تا شب پست بده و علیه یه بازیکن حرف بزنه.خیلی از اعضای سایت با این کاربر بحث کردن ولی فایده نداشته.رفتار این کاربر غیر معقول و غیر عادیه.اینکه از صبح تا شب بیای علیه یه بازیکن پست بدی نشونه چی میتونه باشه؟؟ قطعا مشکلات روحی و روانی.مجددا از اعضای سایت عذزخواهی میکنم.[/ برادر عزیزم یک مثلی هست که فکر می کنم شما هم شنیده اید که می گن یک دیوونه ای یک سنگ ته چاه می اندازه و 100تا عاقل نمی تونند اون سنگ رو در بیارند.این مصداق سینیور 289 قدیم و just nole جدیده که یک چرت وپرتی می گه که باید 100نفر عاقل بعدش برای گفته های اون جواب پیدا کنند.فکر می کنم این بنده خدا یه جورایی با خودش درگیری داره.به خدا شوخی نمی کنم شما این چند پستی رو که گذاشته یکبار از اول با دقت بخون.اصلاً خودش هم نمی دونه که حرف حسابش چیه و چی می خواد.خدا به داد خانواده اش برسه.اون بنده خداها نمی دونم از دست یه همچین موجودی چی می کشند.در هر صورت شکر خدا راجر عزیزمون با بازی خوب امروزش یه جواب خوبی به یاوه گویی های این بشر داد.به خاطر احترام به دیگر کاربران عزیز این سایت من و شما هم حدالامکان سعی کنیم به مزخرفات این موجود توجه نکنیم شاید این راه جواب بده و خودش خسته بشه.چون من می ترسم براش پیغام خصوصی بذارم و باهاش شاخ به شاخ بشم و دوباره مثل نی نی کوچولوها بیاد پیامها رو تو سایت بذاره.بیا این موجود خبیث رو تا جاییکه می تونیم محل نذاریم .ببخشید که پر چونگی کردم.در ضمن برد سوییس رو به شما برادر عزیزم و همه طرفداران این اسطوره تبریک عرض می کنم.
King Rojer Federer آنلاین نیست.  
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: