نمایش پست تنها
قدیمی 11-14-2014, 05:51 AM   #142
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون فینال تور مردان بارکلیز 2014

من هم این پیروزی شیرین رو به راجر عزیز و همه شما دوستداران این اسطوره تبریک عرض می کنم.خیلی برام جالب بود وقتی که در ست دوم نتیجه 5بر صفر به سود راحر بود و اندی بالاخره وقتی تونست یک گیم از راحر بگیره سالن O2 به حالت انفجار در اومد و هواداران اندی طوری خوشحالی می کردند که انگار اندی گیم آخر رو گرفته و از گروهش صعود کرده.در ضمن یکی از دلایل اصلی بد بازی کردن اندی بازی کم اشتباه راجر بود چون اگه دوستان اول بازی رو یادشون بیاد در یک مورد 35 رالی اتفاق افتاد که البته در آخر اندی اون توپ رو خراب کرد و اون امتیاز رو راجر گرفت.منظور من این هست که اندی اولش با قدرت زیاد بازی رو شروع کرد ولی هر چه از بازی گذشت هم خودش و هم تماشاچیان حامی اندی فهمیدند که این راجر شکست بخور نیست.و این باعث شد که اندی به طور کامل روحیه خودش رو از دست بده و همونطور که شما عزیزان هم دیدید هر چه از بازی می گذشت اندی کلافه تر می شد.البته اون یک گیمی هم که گرفت به نظر من بیشتر رو بی تفاوت بودن راجر بود تا بازی اندی.در هر صورت که امشب خیلی مزه داد.جلوی اون همه هوادار بریتانیایی اندی رو پودر کردن.به امید قهرمانی اسطوره.
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: