نمایش پست تنها
قدیمی 11-06-2014, 11:34 AM   #158
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس ATP Masters 1000 تورنمنت مسترز پاریس 2014 فرانسه

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mspayam نمایش پست ها

من به همه ی دوستان عزیزی که در حمایت از فدرر با این کاربر 289 بحث می کنن، توصیه می کنم که وقتشون رو با این کار هدر ندن و مثل بیشتر طرفدارای فدرر توی این فوروم که قبل از من به همین نتیجه رسیدن، پست های ایشون رو اصلاً نخونن که نخوان جواب بدن.
دلیل این پیشنهاد من هم بسیار ساده است، ایشون نه تنها فرق منطق و احتمالات رو نمی دونه، بلکه نصف بیشتر پست های ایشون این روند کلی رو دنبال می کنه

همه ی تورنمنت ها
نواک: قهرمان
فدرر: شکست در راندهای ابتدایی

هر اتفاق دیگه ای هم که بیافته، به شانس و امدادهای غیبی ربط داره، چون از دید ایشون وقتی طرفدارای فدرر به مقدار کافی دعا کنن، یه دستی میاد و توپ فدرر رو از روی تور رد می کنه و توی زمین حریف فرود میاره. خود من هم راستش بدم نمیاد بدونم چطوری می شه با امداد غیبی برنده ی یه بازی شد، تا توی مسابقه های خودمم از این امداد استفاده کنم.

علاوه بر همه ی این ها خیلی دوست بدارم وقتی نادال از عمل جراحی برگرده و توی تورنمنت ها شرکت کنه، این 289 چه پیش بینی ای واسش می کنه. آیا طبق پیش بینی های ایشون نادال هم همون راندهای پایین می بازه یا دست کم بهش اینقدر ارزش می ده که بگه نادال توی فینال به جوکر می بازه.
درسته مهدی جان . ولی چیکار کنیم وقتی میای تو فوروم مجبوری همه چیزو بخونی ، نه میشه رده سنی برای فوروم تعریف کرد و نه رده عقلی .
Mehdiii آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: