نمایش پست تنها
قدیمی 10-29-2014, 10:51 PM   #8
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس ATP Masters 1000 تورنمنت مسترز پاریس 2014 فرانسه

با سلام خدمت دوستان عزیز راهیابی راجر به دور سوم رقابتهای پاریس را به همه طرفداران این اسطوره تبریک عرض می کنم.ولی چیزی که من رو مقداری نگران کرد این بود که راجر اون بازیکن دو تورنمنت قبل نبود و خیلی پر اشتباه بازی می کرد.فکر میکنم 8 یا 9 بار برک شد که آمار جالبی نیست و چندین بار هم بکهنداش به سمت تماشاچیان رفت.و بر خلاف تورنمنتهای قبلی زیاد لب تورنمی اومدودر کل خسته و بی طراوت نشون می داد. البته می تونه چند تا دلیل هم داشته باشه.یکی این که راجر در این چند وقت در همه تورنمنتها شرکت داشته و در اکثر آنها هم به فینال رسیده که این می تونه باعث خستگی اون (به خصوص در این سن) باشه.و دومی اینکه راجر العان فشار زیادی رو داره تحمل می کنه چون با بازیهای خوبی که تا به العان از خودش نمایش داده انتظارات رو از خودش بالا برده خصوصاً که العان باید برای نامبر وان شدن هم تلاش کنه.در هر صورت امیدوارم که راجر عزیز همونطور که در سالهای قبل نشون داده باز هم بتونه این موانع رو با افتخار پشت سر بذاره و دوباره بر قله تنیس جهان قرار بگیره.به امید روزهای خوب برای اسطوره عزیزمون. I LOVE KING ROJER
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: