نمایش پست تنها
قدیمی 10-15-2014, 07:16 PM   #188
swiss express
Senior Member

آواتار swiss express

پستها: 161
سپاس: 453
در 163 پست 1,714 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز شانگهای 2014

دوست عزیز شما متاسفانه به شدت حرف های خودتو عوض میکنی.

1.در مورد اینکه گفتی اسطوره فدرر نیست و اگسی هست که تو 35 سالگی گرند میگیره هم خود سینای عزیز و هم شهاب جان همون موقع جواب شما رو به تندی دادن و شاهد هستن و خود شما دیگه جواب ندادی.شما به هیچ عنوان نگفتی فیلد طلایی زمانیه که اگسی 35 ساله گرند میره.خواهش میکنم حداقل دروغ نگید.من دقیقا جمله شما یادمه و کلمه اسطوره که به کار بردی و گفتی(در جواب سینای عزیز که به فدرر گفته بود اسطوره):اسطوره یعنی اگسی که تو 35 سالگی گرند میبره نه فدرر که مسترز میگیره.

آدم اگر اشتباه میکنه خیلی بهتره که اون رو بپذیره تا بجاش این شکلی طفره بره.همون طور که اهورای عزیز گفت اصلا صورت جالبی نداره که آدم اینجوری حرف خودش رو تکذیب کنه.

2.عزیز من همه ما دلایل برتری فدرر بر نادال رو تو ایندورز میدونیم.دلیل اینکه من بیانش کردم این بود که شما 90 درصد مچ آپ رو تو نتیجه بازی تاثیرگذار میدونستی و 10 درصد به surface و شرایط جوی windy/humid/sunny اختصاص دادی.الان میگی نگفتم؟؟ یا شما حرف من رو متوجه نمیشی یا متوجه میشی ولی خودت رو به اون راه میزنی....الان اینم داری میپیچونی؟؟چقدر خوشگلم میپیچونی.شما نگفتی تنیس چیزی جز مچ آپ نیست؟؟؟

3.من هرگز یهو از بحث اوت دور هارد کورت به ایندورز وارد نشدم.شما اگر دقت کنی و دوباره پست بنده رو این بار با دقت بخونی میبینی که من اون همه مثال زدم(بحث ایندورز و...) که این تفکر کورکورانه مچ آپ رو از ذهن شما خارج کنم و شما بدونی که تنیس همش مچ آپ نیست و در پایان conclude کردم که فدرر در دوران prime و با سرعت بالای کورت های یو اس اپن نادال رو میبرد...نادالی که حتی توانایی رسیدن به اون مرحله رو هم نداشت.

من هرگز منکر بحث مچ آپ نشدم و منکر نگاه کورکورانه به این مبحث هستم. پست قبلیم هم گفتم.اگر گفتم ایندورز فدرر 4-1 جلو هست برای اینکه بازم نگی مچ آپ 90 درصد تاثیر گذاره.الان داری حرف هاتو بشدت عوض میکنی و این اصلا جالب نیست...این که با افکار اعضای سایت بازی کنی...حالا میگی بقیه عوامل که بهشون 10 درصد داده بودی تو مچ آپ دخیل شدن؟؟؟من واقعا دیگه نمیدونم چی بگم....

4.فدرربر خلاف نادال تو همه سطوح consistent بود و بخاطر همین در فصل خاک هم به مراحل پایانی میرسید و نادال بهترین فرصت رو داشت تا آمار هد تو هد رو روی سطح مورد علاقش بهتر و بهتر کنه.و از برخورد به فدرر تو ملبورن و flushing meadows در امان بود.اونم در دوران prime فدرر و سرعت بالای کورت ها.

این دو در مجموع 15 بار با هم روی خاک بازی کردن که نادال 13 تا شو برده.13 تا از 23 پیروزیش مقابل فدرر.

بازم میگم این فقط حرف من نیست این همیشه پاسخ هواداران فدرر به وضعیت هد تو هد هست.

5.عزیز من بازم حرف خودت رو میزنی و متوجه حرف من نمیشی.باز آمارهد تو هد رو میاری وسط.بازم میگم تو دوران prime فدرر و سرعت بالای کورت ها نادال توانایی رسیدن به مراحل بالای ملبورن یا یو اس اپن رو نداشت.از سال 2008 که AO از plexicushion که کند تر از rebound ace هست استفاده میکنه نادال 3 بار با فدرر مواجه شده و همرو برده2009/2012/2014 ولی قبلش در دوران prime فدرر به مراحل پایانی راه پیدا نمیکرد.ببین چقدر تاثیر داره تو هد تو هد...

6.این که نادال همیشه توپ رو روی بک هند فدرر میاره رو که دیگه عالم و ادم میدونن که این تاکتیک همیشگی نادال مقابل فدرر هست چه فورهند ضعیف شده باشه چه نشده باشه...

7.دوست عزیز پست رو درست خوندم.ظاهرا شما درست نخوندی.من توی پست قبلیم حرف شما رو تکرار کردم که گفتی قسمت اعظم این قضیه به سن برنمیگرده...

در ضمن اینکه میگم فدرر 5 سال از نادال بزرگتره و شما میگی یعنی چی؟ این موضوع ساده رو باید خودت درک کنی.که اگه نادال تو این سالها فدرر پا به سن گذاشته رو برده و هد تو هد رو بهتر کرده و....

دوست عزیز شما هم بحث رو گم کردی هم خیلی راحت مسائل رو میپیچونی و میزنی زیرش...

8.شما به این که امثال چیلیچ بیان گرند بگیرن و به قول فرنگی ها a flash in the pan بیشتر نیستند,میگی فیلد قوی؟فیلد قوی زمانی هست که top 10 فصل فوق العاده consistent داشته باشن نه اینکه تو هر تورنمنت یه بازیکن dream run داشته باشه و بعدش مدت ها خاموش شه.اتفاقا انقدر فیلد ضعیف شده که بازیکنی که حتی top ten نبود گرند گرفت.شما به این میگی فیلد قوی؟؟؟

خدا پدر اهورای عزیز رو بیامرزه پستت رو آورد تازه با این حال حاضر به پذیرش حرفی که زدی نیستی!!!بی خیال...بی خیال...

بازم میگم شما اگه اون 3 بازی که گفتم رو ببینی متوجه میشی چرا فورهند فدرر رو بهترین فورهند تاریخ میدونند چرا بهش میگن million dollar forehand چرا وقتی جیم کوریر از نادال میپرسه دوست داشتی کدوم ضربه فدرر رو داشتی میگه فورهند.

شما تا زمانی که بازی های گذشته فدرر رو نبینی متوجه حرف من نمیشی...

امیدوارم این بحث رو بیشتر از این کشش ندیم و کمتر رو مخ بجه ها راه بریم

ویرایش توسط swiss express : 10-15-2014 در ساعت 09:33 PM
swiss express آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی swiss express به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: