نمایش پست تنها
قدیمی 10-09-2014, 07:50 AM   #10
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : گزارش روزانه مسابقات تنیس مسترز شانگهای

اینجا من با یکی از کارمندهای شرکت ASAP Sports آشنا شدم و در طول روز خیلی باهاش صحبت میکنم. دوستانی که در طول سال‌های قبل مصاحبه‌ها رو دنبال کردند، حتما میدونند کار این شرکت چیه اما برای اونایی که نمیدونن باید بگم که این شرکت نماینده‌هاشو به تورنمنت های ورزشی میفرسته و اونا در اتاق‌های کنفرانس حضور دارند و همون موقع که بازیکنا مصاحبه می‌کنن متنشو تایپ میکنن و در اختیار ژورنالیست‌ها میذارن تا در گزارش‌هاشون استفاده کنن. البته به فاصله یک روز متن مصاحبه‌ها در سایت مسابقات هم قرار می‌گیره. برای اینکار یه ماشین تایپ مخصوص دارن که به لپ‌تاپشون وصل میکنن و همزمان تایپ میکنن. شاید سخت‌ترین قسمت کارشون تشخیص لهجه‌های مختلف باشه که البته وقتی من از ایشون در اینباره پرسیدم گفت ما دیگه عادت کردیم. این شخصی که من باهاشون آشنا شدم یک آقای امریکایی خیلی مهربانه که اتفاقا سابقه زیادی هم در این کار داره. خیلی اهل مطالعست و چیزهای زیادی حتی از ایران میدونه و مشخصا دوست داره همینطور بیشتر هم بدونه. تقریبا فاصله یک ساعته از هتل تا محل برگزاری مسابقات رو باهم صحبت میکنیم درباره مسائل مختلف و همینطور اگه وسط روز هم وقت گیر بیاریم گپ میزنیم. دو روز پیش درباره موسیقی ایران صحبت کردیم و فک میکرد شبیه موسیقی اعراب باشه که من براش چند قطعه از شجریان و اینا گذاشتم تا بیشتر آشنا بشه. البته هر چی صبر میکردیم این اینترو آهنگهای استاد تموم نمیشد ۵۰ بار تکرار میشد تا برسه به قسمت آواز! خلاصه نتونستم از اون تحریر‌های اساسیش گیر بیارم پز بدم.
دیروز هم دیگه بحث رسید به داعش و سنی و شیعه که ازم پرسید قران درباره سنی و شیعه چی میگه! که دیگه واقعا تو اون لحظه کارد میزدید خونم درنمی‌یومد، بهش گفتم آخه پدرت خوب مادرت خوب من به فارسی هم نمیتونم دیگه اینقدر تخصصی توضیح بدم، بیخیال داداش!
خلاصه برگردیم به تنیس، ایشون در مورد تنیس با من هم عقیدست و علی رغم که به فدرر به خاظر بازیش خیلی احترام میذاره از شخصیت مغرور بیرون زمینش اصلا خوشش نمیاد و تجربه‌های خوبی در ارتباط باهاش نداشته و برعکس از بازیکنایی مثل رافا، کیم کلایسترز و خیلی های دیگه نام برد که واقعا شخصیت خوبی دارن بیرون زمین. و نکته جالب رو هم درباره اوژنی بوشار گفت که خیلی بداخلاق و مغروره و با اینگه جلوی دوربین همش میخنده پشت صحنه کاملا متقاوته. همینطور در مورد ژوستین هنین هم با قطعیت میگفت که لزبینه و دارو تزریق میکرده و ...

دیروز تو کنفرانس استن و رافا بودم و ازشون سوال پرسیدم. از استن درباره اینکه چه اتفاقی در ست سوم افتاد که جربان بازی عوض شد و تاثیر خنک شدن هوا بر بازیش در اواخر مسابقه پرسیدم و از رافا درباره توپ‌های این مسابقات. متن دو مصاحبه رو براتون ضمیمه میکنم.
بازم عذر میخوام که اگه کیفیت نگارشی مطالبم خیلی مناسب نیست.

20141008_113826.jpg
ریشار گسکه در حال خروج از هتل

20141008_132721.jpg
استن واورینکا در مسابقه با ژیل سیمون

20141008_180709.jpg
دومنیک تیم بازیکن اهل اتریش در حال سرویس زدن در برابر نواک جوکوویچ

20141008_202509.jpg
دیدار بین رافائل نادال و فلیسیانو لوپز

20141008_215323.jpg
رافائل نادال در مصاحبه مطبوعاتی بعد از قبول شکست از هم‌وطنش فلی لوپز

20141008_231500.jpg
آخرین دیدار شب گذشته بین راجر فدرر و لئوناردو مایر

20141008_235116.jpg
نمایی از استادیوم مسابقات در نیمه‌شب
فایل های پیوست شده
نوع فایل: doc R. Nadal - 08.10.14.doc (87.5 کیلو بایت, 53 نمایش)
نوع فایل: doc S. Wawrinka - 08.10.14.doc (82.0 کیلو بایت, 20 نمایش)

ویرایش توسط Mohammad : 10-09-2014 در ساعت 08:00 AM
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
44 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: